Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tadeáš Veselý se profíka Růžičky nebojí: Stát se může všechno, říká a promluvil o svém zmizení. Chtěl prý, aby soupeř měl bobky

Veřejné vážení před turnajem Clash of the Stars bylo plné potyček a bizarních momentů.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
souboj

Podle názoru drtivé části fanoušků Clash of the Stars se v sobotu večer dočkáme vraždění neviňátek v přímém přenosu. Postarat by se o to měl Tadeáš Růžička, jenž se jako profesionál a špičkový zápasník MMA utká s totálním amatérem Tadeášem Veselým. Ten si ale na soupeře věří a v pozici outsidera si naopak libuje. V rozhovoru pro eXtra.cz dokonce nabídl příklad, který je mu inspirací. Zároveň vysvětlil, proč před zápasem na několik dní zmizel.

Jedno se musí Tadeáši Veselému nechat. Z pozice amatéra, který nijak závratně netrénuje a nikdy nepatřil mezi sportovní typy, se postavit profesionálovi, jenž je špičkou bojových sportů v Česku, to chce skutečně odvahu. Aby měl ale šanci Tadeáše "Mawara" Růžičku porazit, nemůže spoléhat jen na štěstí, čehož si je sám dobře vědom, a před duelem proto radikálně změnil svou životosprávu.

"Dal jsem do přípravy všechno. Mám o dvacet kilo míň. Dneska jsem navážil 102 kilogramů oproti jindy, kdy jsem navážil 120. Dal jsem do té přípravy všechno," řekl Veselý po pátečním vážení pro eXtra.cz. Co stálo za jeho proměnou? "Chodil jsem pravidelně na tréninky, čtyřikrát týdně k Tomášovi Polákovi. Zařídil jsem si na spolupráci krabičkovou dietu, ta mi strašně pomohla, aby se ta strava vyrovnala, protože předtím jsem jedl ho*na. To mi pomohlo," popsal svou přípravu.

Podle svých slov je nervózní, ale není to tak, že by se bál. Naopak po fyzické a psychické stránce se prý cítí dobře. Motivuje ho totiž jeden příklad, jehož už jsme byli v prvním turnaji Clash of the Stars svědky. "Vím, že jsem v pozici outsidera, ale věřím si. Přece jenom Filip Roubíček je taky profík a taky ho porazili dva amatéři. S těmi pravidly se může stát cokoli," tvrdí Veselý. Sebevědomí mu tak nechybí.

Veselý: Chtěl jsem Růžičkovi udělat bobky

Přitom před pár dny to vypadalo, že se výzvy zalekl a zmizel. I podle promotérů se po něm slehla zem a nedařilo se jim ho kontaktovat. Dokonce nedorazil na důležitou předzápasovou tiskovku. Veselý ale tvrdí, že to byla součást jeho hry. "Chtěl jsem Mawarovi udělat bobky, aby se bál, že do toho zápasu nenastoupím. Myslím si, že se to povedlo," říká mezi diváky extrémně neoblíbený influencer.

A čím hodlá Růžičku ukončit? "Jasnou vizi mám, ale nechci to říkat, protože většinou, co se řekne, to se pak nesplní," nechává si Veselý svůj "gameplan" pro sebe. Podle sázkové kanceláře Fortuna je ale jasným outsiderem, na nějž je vypsán kurz 8.54, oproti tomu na Růžičku 1.05.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy