Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Tadeáš Veselý krutě platí za svou zbabělost. Rozzuřená partnerka mu vrazila pěstí, pak skončila v objetí Mawara

Přítelkyně Tadeáše Veselého se objevila v objetí Mawara.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 27 fotografií
Další soupeř

Osmý galavečer Clash of the Stars nedopadl pro Tadeáše Veselého zrovna moc dobře. Ačkoliv si on sám myslel, že vzdát se bez boje po dvou vteřinách zápasu s Faynem je lišácký kousek, jeho přítelkyně Tereza Taliánová to viděla jinak. Nejenže svému partnerovi vrazila pěstí ihned po souboji a skočila do náruče jeho soupeře, ale nyní přidala video s Tadeášovým někdejším rivalem. Tím není nikdo jiný než kontroverzní zápasník Tadeáš Růžička alias Mawar. Vše zveřejnila na svém Instagramu.

Tadeáš Veselý se na osmém galavečeru Clash of the Stars postaral o pořádný skandál, na který ošklivě doplatil. Po pár vteřinách vzdal bez boje zápas s Miroslavem Lonerem alias Faynem, čímž si zavřel dveře u své přítelkyně Terezy Taliánové. A zdá se, že nadobro.


Jeho drahá polovička se na něj vrhla během rozhovoru s médii a plná vzteku a potupy mu vrazila pěstí. "Ty tlustá svině," křičela na něho poté, co ji odtrhla ochranka. Vzápětí skončila v náruči Tadeášova soupeře, jak nafotila redakce eXtra.cz. Tím to ale nekončí.

Expřítelkyně v objetí Mawara

Den poté Tereza Taliánová přidala nové video na svém Instagramu, kde se objevila s Tadeášem "Mawarem" Růžičkou. Ten se s Veselým utkal na Clash of the Stars 5, kde dle očekávání zvítězil. Na zmíněném videu Mawar objímá Terezu na lavičce v parku a společně s ní rapuje do písně. Jde tak o jasný vzkaz Veselému.

Doporučené video z Clash of the Stars: Tadeáš Veselý odchází za zvuků bučení celé haly:


Fanoušci na sociálních sítích nyní spekulují, zda se Tereza s Tadeášem Veselým skutečně rozešla, nebo jde jen o divadélko za účelem nabrat vyšší sledovanost. Jak totiž zachytila redakce eXtra.cz, oba partneři se k sobě den před zápasem více než měli a laškovali spolu. "Smrdí mi to jako divadlo. Že by roky snášela ty sr*čky kolem něj, bránila ho a pak najednou během minuty takhle otočila... Není to real," píše v diskuzi na sociálních sítích Dana. "Nevím, podle mě ona je stejné dno jako Tadeáš, pokud má potřebu se takhle předvádět," okomentovala například Dominika. Kde je pravda, tak nejspíš vědí jen samotní partneři.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy