Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Tadeáš už Like House nezvládá: Přestává to být vtipný, vzkazuje. Influencerům zabavili jídlo i toaleťák

Like House 2: Tadeáš Kuběnka už to nezvládá
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
Like House 2

Být hvězdou reality show není vždycky med. O tom se přesvědčili i naši influenceři z Like House, který běží na novém kanálu Prima Show. V rámci retro týdne se účastníci přenesli do dob komunismu a vyzkoušeli si, jaké to je být bez jídla nebo bez internetu.

Sebrali jim jídlo i toaleťák

Influencery ráno překvapila ve vile Like House prázdná lednice. "To máme komunistické příděly jídla?" ptali se. Účastníci reality show si totiž v rámci retro týdne museli dopřát jen chleba se solí nebo medem. Kromě toho jim jako mávnutím kouzelného proutku zmizel i všechen alkohol.

Každý z influencerů dostal jednu poukázku na 30 minut internetu, 1 roli toaletního papíru na osobu, jedno teplé jídlo a jednu polévku. Navíc museli influenceři odevzat i telefony. To teprve začlo maso! Kromě toho navíc dostali také retro svetry, které musí nosit. Celé to nejvíc prožíval Tadeáš, kterému celá situace nepřišla ani v nejmenším vtipná. Naopak, byl na zhroucení.

Museli jíst hmyz!

Jenže na mále měla i Terka. To při první výzvě, kdy influencerům naservírovali tyčinky ze cvrčků. Ti ochutnali, aniž by tušili, z čeho je dobrůtka připravena. Terka se ale začala rozčilovat, protože je zarytá veganka. Sebastian ale výzvy využil a se rozhodl překvapit nicnetušícího Tadeáše. A pomsta byla skutečně sladká. Blonďák, který si dopřával šlofíček se probudil zrovna, když se mu Sebastian snažil hodit pár brouků do pusy. Snad ve vile vydrží a nezblázní se z toho.

Související články

Další články