Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Tadeáš Kuběnka vrací úder: Přišel si pro mě a teď to popírá. Mám ale důkazy, reaguje na vyjádření Barracudy

Tadeáš Kuběnka vs. Sergei Barracuda: Přišel si pro můj penis a teď to popírá, vysmál se influencer rapperovi
Zdroj: Renata Bušková/Martin Procházka/ koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
spor

Kauza týkající se influencera Tadeáše Kuběnky (19) a rappera Sergeie Barracudy (33) nabírá na obrátkách. Vše se přitom točí kolem jediné noci a údajného poměru mezi oběma zmíněnými muži. Na základě hojného počtu spekulací o tom, že mezi dvojicí došlo k intimnímu styku, se rozhodl jako první promluvit právě Tadeáš, který vše potvrdil. "Byla to opilecká noc. Kdo by si takovou kočku, jako jsem já, nedal," zareagoval na dotaz redakce eXtra. Po delší odmlce se následně vyjádřil i interpret, který se začal ohánět žalobou a k druhému aktérovi celé aférky se vyjádřil velmi ostře. To si však nenechal Kuběnka líbit a ostře se vysmál interpretovi na Instagramu.

A je to tady. V posledních dnech se na internetu nemluví o ničem jiném než o údajném poměru mezi kontroverzní hvězdou českého internetu Tadeášem Kuběnkou a známou tváří tuzemské rapové scény Sergeiem Barracudou. Vše způsobila nevinná společná fotografie a údajná společně strávená noc.

Na základě hojných spekulací, které se sociálními sítěmi šířily rychlostí blesku, se rozhodl k celé záležitosti jako první vyjádřit právě Tadeáš, v jehož domácnosti se mělo vše odehrát. "Byla to opilecká noc. Kdo by si takovou kočku, jako jsem já, nedal," zareagoval s humorem sobě vlastním pro eXtra.cz. "Tu noc mi řekl, že můj osud je v jeho rukách," dodal. Spekulace o tom, že mezi dvojicí mělo dojít k poměru, tak mladý influencer potvrdil.

Sergei si dal načas: Poté zveřejnil ostré vyjádření

Známý interpret si dal s vyjádřením načas - Sergei Barracuda zareagoval až dnes dopoledne, přičemž informoval, že celou záležitost bude řešit u soudu. Zároveň si nebral servítky s devatenáctiletým influencerem. "Škoda, že nenapsali těm stovkám holek, co jsem měl, aby věděli, co mám skutečně rád. Na mně žádný Kuběnka parazitovat nebude," prohlásil na úvod svého vyjádření, které umístil na Instagram.

"Jestli ta nula na mě bude vypouštět nějaké 'deepfaky' nebo sra*ky, tak jí celý život nebude stačit na to, aby platila pokuty. Podávám žalobu a celá kauza je jenom kvůli tomu, že ukazuju lidem dobrou tvář. Díky opravdovým fanouškům, že drží se mnou, tahle situace ukázala hodně," uzavřel rapper.

A i když by se mnoho lidí na Tadeášově místě dost možná zaleklo, Kuběnka si ostré vyjádření nenechal líbit a vrátil úder. Tentokrát si však nebral servítky a řekl vše do detailu.

Kuběnka: Čekal jsem že má koule

"Byl jsem velice zvědavý, co bude to vyjádření. Proč bych si takovou pí*ovinu vymýšlel? Já se ničeho nebojím, ať se klidně soudí. Já jsem ten, co tu má pravdu ku*va. A mám o tom důkazy a týpek tu kope kolem sebe. Ať si řve Sergei a užívá si s právníkama," spustil na úvod.

"Víte co, já jsem si říkal, že týpek vezme nějakou zodpovědnost a že má teda ty koule, když je to velkej rapper, a prostě řekne 'jo tak to bylo', ale ne. Třiatřicetiletý týpek se chová jak největší děcko a bude teď všechno zapírat a bude teď 'čávo Sergei', co všechny zažaluje. Ostuda," dodal Tadeáš. Internetem mezitím koluje hned řada meme obrázků, které vznikají v souvislosti s celou kauzou.

Přišel ke mně domů s tím, že chtěl můj penis

“Představ si, že je ti 33 a jdeš k devatenáctiletému týpkovi na byt s tím, že ho chceš ojebat. Pak se to teda stane a teď ho veřejně shamuješ, že si to ten týpek vymyslel a chce ti hanit jméno. Přitom jsi přišel ke mně domů s tím, že chceš můj penis. Tak se to stalo a nebyl jsem u toho jen já,” pokračoval Tadeáš v obsáhlé reakci a vyjmenoval konkrétní jména lidí, co na bytě, kde se vše mělo odehrát, v též chvíli byli také. "Považoval jsem ho za člověka, co nelže. Ale když jsem viděl jeho vyjádření? Hanba.”

"Nevím, jestli mě žaluje za to, že dávám ty nejlepší blo*joby na světě a že by tyhle moje služby neměly být legální, nebo lidi já nevím," uzavřel.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy