Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

TABLO SMRTI: Utíkal s milovanou ženou a kulku dostal do zad… Toto jsou příběhy lidí, kteří zemřeli v Las Vegas

Toto jsou tváře lidí, kteří zemřeli v Las Vegas.
Zdroj: Instagram, Twitter.com, facebook.com
+ Další 3 fotografie
Obětí šíleného důchodce na hudebním country festivalu v Las Vegas, bylo dosud napočítáno 59 s tím, že dalších 527 zůstalo zraněno. Milionář Stephen Craig Paddock (†64) začal střílet z 32. patra hotelového pokoje v Mandalay Bay.

Policie střelce Stephena Craig Paddocka objevila mrtvého v místnosti plné zbraní. Jeho přítelkyně Marilou Danley (62) byla zadržena, ale policie nevěří, že má se střelbou cokoliv společného. Řádění tohoto šílence se stalo největším ozbrojeným útokem v Americe. Otevřelo však starou ránu z minulého roku, kdy jiný střelec vystřílel klub v Orlandu na Floridě a zůstalo tam 49 mrtvých.

Lidé se na Route 91 Harvest Festival přišli pobavit se svými blízkými. Třetí den country festivalu tam bylo přes 22 000 lidí. Někteří se už domů nevrátili, jiní zůstávají v nemocnicích a všichni z festivalu si tuhle noc plnou krve budou pamatovat do konce života.

Příběhy zastřelených lidí

Mezi oběti patřil i zdravotník Sonny Melton (†29), který ochránil před střelbou svou ženu Heather. Společně se snažili před střelbou utéct, když ho střelec zasáhl do zad. Na jeho facebookovém profilu mu všichni v srpnu přáli to nejlepší k narozeninám. Poslední sdílená událost na jeho profilu je, že je se svou ženou na festivalu.

Denise Salmon Burditus (†50) je na obrázku se svým manželem Tonym. Snímek je pořízen ve 21.30, několik minut potom začal střelec pálit do lidí. Denise zemřela manželovi v náručí několik minut poté, co dali snímek na sociální síť. Pár byl spolu od střední školy a jejich manželství trvalo 32 let.

Jessica Klymchuk, matka 4 dětí, která se na festival přijela podívat se svým snoubencem z Alberty, se domů také nevrátí.

Jenny Parks, matka dvou dětí a učitelka v mateřské školce, se velmi těšila na manželovu oslavu 40. narozenin, které má oslavit příští týden. Manžel a rodina jsou její ztrátou zdrceni.

Christopher Royba byl identifikován svou matkou jako 25. oběť střelce z Vegas. Vojenský veterán sloužil v Afghánistánu a příští týden by mu bylo 29 let.

Jack Beaton byl potvrzen jako 26. oběť vražedného střílení. Vyfocen je na festivalu se svou ženou Laurie, ta útok díky svému muži přežila. Byli manželé 23 let.

Michael Anderson také tragicky zemřel při nedělní střelbě. Jeho přítelkyně Bianca Acosta napsala na svém profilu, že to byl nejlepší muž, kterého si může žena přát. Pár měl společně syna.

Všech 59 usmrcených lidí přijelo na tento nevadský festival pro zábavu a zážitek. Většina s sebou měla své blízké, rodinu, kamarády nebo kolegy. Na většině facebookových profilů obětí je poslední fotka z festivalu. Změní Amerika po tomto střílení postoj ke zbraním?

Související články

Další články