Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ta ženská stárne s noblesou! Tereza Pergnerová (43) slíbila, že odhalí kus sebe

Moc jí to sluší!
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Moderátorku Terezu Pergnerovou (43) vídáme na televizních obrazovkách sporadicky, ale když se objeví, stojí to za to. Nedávno se rozhodla, že se stane součástí improvizovaného představení Dvě srdce jako klíč, a jakmile zase předstoupila před blesky fotoaparátů, vypadala jak jinak než báječně.

Tereza Pergnerová si akce, kde se objeví, skutečně pečlivě vybírá, ale když se jednou rozhodne, nestačí fotografy odhánět. Nedávno odtajnila, že se chystá být součástí improvizovaného představení Dvě srdce jako klíč. Na tiskové konferenci, kde jí to náramně slušelo, eXtra.cz prozradila, proč si vybrala zrovna tento projekt.

„Jak víte, improvizace pro mě rozhodně není denní chleba. Běžně se takhle neotvírám veřejnosti. Normálně se člověk neukazuje v pravém světle, ale tady to tak bude. Mám přirozeně obavu, ale když má člověk strach, musí právě udělat krok kupředu. Beru to jako příležitost odhalit kus sebe,“ prozradila Tereza.

Dobře naladěná Tereza nám prozradila, že představení, které bude pojednávat o tajemstvích životů hlavních aktérů, se bude konat 16. března v pražském kostele U Salvátora. Terezu na tiskovku doprovodil její partner Jiří Chlebeček a oba vypadali opravdu spokojeně.

Související články

Další články