Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Ta ženská má pořád šmrnc! Co dnes dělají legendární detektivové Dempsey a Makepeaceová?

Glynis Barber má pořád šmrnc.
+ Dalších 6 fotografií
Bez diskuze se jedná o jednu z nejslavnějších detektivních dvojic světa. V originále se seriál z roku 1985 jmenoval Dempsey & Makepeace, Češi si ale do titulku přidali příponu -ová a zrodila se legenda. Jak Makepeaceová vypadá dnes?

Je to taková vtipná lovestory mezi gangy a bouchačkami. Newyorský kriminalista James Dempsey přijíždí do Anglie, kde má pomoci seržantce Harriet Makepeaceové. Tak začínal kultovní seriál, který udělal hvězdu z Michaela Brandona a jeho herecké partnerky Glynis Barber.

Vztah svérázného Američana a celkem chytré britské policistky provází neustálé špičkování a diváci tento druh jemné detektivky prostě žrali. Během natáčení přeskočila mezi oběma představiteli jiskra a nakonec se v roce 1989 vzali.

V roce 1992 se jim pak narodil syn Alexandr Max. Zdá se, že oběma hercům to spolu klape, protože zejména Glynis Barber vypadá pořád dobře a 62 let by jí hádal málokdo. Jen se pořád o ní proslýchá, že je to stejně protivná baba, jakou byla, když natáčela kultovní detektivní seriál.

Mohlo by vás zajímat

Další články