Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ta vyrostla! Dara Rolins s Matějem ukázali dceru, která je i po letech spojuje

Zdroj: Facebook
+ Dalších 24 fotografií
USMÍŘENÍ
Jako by to bylo předevčírem, co Dara Rolins (46) odešla z porodního sálu… Zpěvačka se po konci letošního roku setkala i s tátou své dcerky Laury Matějem Homolou (46), hlavní hvězdou Wohnoutu. A oba pyšní rodiče se pochlubili, jak jejich jediné dítě roste do krásy.

Když se dvojice před lety rozešla, byla z toho velmi nechutná událost. Z Matěje Homoly se „dělal“ feťák, Dara (46) i její někdejší chlapec Rytmus (42) nešetřili ponižujícími vyjádřeními. Došlo i na řadu potupných soudních přelíčení.

Jenže po čase se obrousily hrany a rodiče pochopili, že i pro Lauru bude lepší, když budou vycházet jako dospělí rozumní lidé.

Už pár let jim to šlape jako hodinky a na všem se domluví. Dokonce jsou schopni se spolu vídat a trávit spolu čas, což se znesvářeným ex zas až tak často nestává.

„„My dva s Darou máme výborný a kamarádský vztah. Vycházíme si, co se týče Laury, velmi vstříc, trávíme spolu Vánoce a tak. Přeji všem rozvedeným a rozešlým, ať dospějí do podobného stadia,“ napsal nám skoro na den před rokem Matěj.

Související články

Další články