Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

TA TEDY DOPADLA! Prsatá bloncka Jessica Simpson se změnila v nateklou šeredu se závislostí!

To je tedy smutná proměna!
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
Pamatujete na zářivě blonďatou hvězdičku Jessiku Simpson? Proslavila se jako modelka, zpěvačka, herečka, ovšem v ničem z toho nikdy nevynikala. Bohužel jí ke slávě nepomohla ani reality show o jejím manželství, a tak se její jméno z hollywoodského popředí potichu vytratilo a ona se tak mohla věnovat rodině a svým skvostným závislostem.

Slavní to holt nemají jednoduché. Neustále musíte světu dokazovat, že si svou slávu a úspěch zasloužíte. Nemluvě o faktu, že jste pod konstantním drobnohledem. A když potom přijdete na to, že jste slavní vlastně jenom díky slavnému jménu, blonďatým vlasům a výstřihu, trochu to asi zabolí. Slabší kusy to potom nemusí unést.

To se stalo i hollywoodské hvězdičce Jessice Simpson. Slavná sice je, ale spíše nechvalně. Nic moc vlastně sama nedokázala, neustále bojuje s kily navíc a následnou závislostí na lécích na hubnutí! Ano, i tak to jde. Ty navíc ráda zapíjí whisky, takže se občas stane, že se z nějaké restaurace přímo vymotá na ulici. Asi jí nedochází, že chlastem se jednoduše nehubne.

Stejně tomu bylo před pár dny v New Yorku, kde ji při odchodu z restaurace musel podpírat manžel přímo před zraky fotografů. Jess si prostě ráda přihne, no! Své závislosti na alkoholu a lécích na předpis ovšem zarytě popírá.

Toho má plné zuby už i její manžel Eric Johnson, se kterým má dvě děti Maxwella a Ace. Ten už její pití nemůže vydržet a snaží se, aby se jí dostalo pomoci. Jessica by se měla urychleně vzpamatovat nebo se zanedlouho nebude mít vůbec o koho opřít.

Související články

Další články