Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ta snad NIKDY nezestárne! Jennifer Lopez provokuje svojí SEXY postavou!

Ta tedy umí provokovat!
Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
J. Lo se toho tedy nebojí. Ona se toho vlastně nikdy nebála. Po té, co se v médiích objevily spekulace, že chodí se zpěvákem Drakem, si stále jede svou. Drby nijak nevyvrátila ani nepotvrdila a jediné, co dělá, je, že je pořád stejně krásná. Pokud je na světě někdo, kdo může děkovat svým genům, pak je to právě Jennifer. A my těm jejím děkujeme také.

Pohled pro bohy! Jennifer Lopez (47) uveřejnila na svém Instagramu pěkně rajcovní fotečku těsně před zkouškou koncertu v Las Vegas. Chtěla tak asi dát svým fanouškům malou ochutnávku z toho, co mohou vidět během jejího vystoupení. A k vidění je toho rozhodně dost.

Jennifer je prostě pořád kost, i když je to v jejím věku téměř nemožné. Zatímco většina celebrit jejího věku se začne rozpadat nebo roztékat po celoživotních zkrášlovacích kúrách, Miss Lopez jakoby nic! Je snad upír nebo novodobá verze Doriana Greye? Nad tím nám zůstává rozum stát, ale nechceme si v žádném případě stěžovat! Milá Jennifer, jen tak dál, usmívej se, odhaluj se a buď krásná! Amen!

Související články

Další články