Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Ta si fandí: Těhulka Ewa Farna chce za porod PŮL MILIONU a škemrá o něj!

+ Dalších 54 fotografií
no toto
Ewa Farna si momentálně užívá jedno z nejšťastnějších období. Se svým manželem Martinem Chobotem čeká své první miminko, ale jak se zdá, z pracovních aktivit stále nepolevuje. Naopak na svůj požehnaný stav příliš nedbá a koncertuje jako o život. Nyní jde zpěvačka ještě dál. Vyhlásila na svém Instagramu hodně podivnou výzvu. Prý porodí za půl milionu!

Zpěvačka Ewa Farna (25) už počítá týdny do porodu, přitom je ale stále aktivní ve svých pracovních povinnostech. Na svém instagramovém profilu před pár dny vyhlásila vskutku netradiční výzvu. Chce půl milionu za porod! O co těhotné zpěvačce jde?

Ke své podpisové kartičce, na kterou napsala Děkuji v českém a polském jazyce, přidala následující komentář: „390 000 fanoušků na Instagramu. Když bude 500 000, tak porodím,“ oznámila Ewa. Vzhledem k tomu, že někteří odhadují, že je zpěvačka v osmém až devátém měsíci, je pravděpodobnější, že dříve porodí, než nasbírá přes sto tisíc sledujících. Co tipujete vy?

O těhotenství oblíbené zpěvačky jsme vás informovali před necelým měsícem jako první. Radostnou událost oznámila dost netradičně, a to v klipu, který měl být původně skryt před zraky veřejnosti. Původně svatební video manželé Ewa a Martin obohatili o záběry těhotné zpěvačky na dovolené. Těhotenství oznámila už v dost pokročilém stádiu a nestačíme se divit, že svůj stav dokázala tak dlouho tajit.

Ewě se většinou povede vše, co si umane, proto se jí možná vyplní i tato bláznivá výzva.

Mohlo by vás zajímat

Další články