Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ta se zakulatila: Drobná Monika Bagárová se pochlubila těhotenským bříškem

Zdroj: Instagram
+ Dalších 25 fotografií
POKROK
Ještě nedávno skrývala těhotenství před celým národem, o Vánocích se ale pochlubila radostným očekáváním. Monika Bagárová (25) bude rodit už za pár měsíců a požehnaný stav na ní začíná být konečně pořádně vidět. A sluší jí.

„Mám takový pocit, že to bude divoké miminko. Po kom asi? Po tatínkovi,“ napsala Monika k fotce s bříškem na Instagramu a přidala emotikon těhulky.

„Období, kdy jsem se necítila dobře, už mám za sebou. Trvalo to jenom strašnou chvilku. A to jsem si myslela, že to budu mít jako maminka, která problémy prožívala během celého těhotenství. U mě to přitom trvalo jenom necelý měsíc. Naštěstí šlo o období, kdy jsem si mohla dovolit odpočinout si,“ svěřila se eXtra.cz nedávno v exkluzivním rozhovoru.

Zase bude dokonalá

Zpěvačka, která zrovna s kolegyní Natalii vydala písničku Like, v těhotenství sice s prací zvolnila a vybírá si, ale zpívání rozhodně ještě nepověsila na hřebík.

Monika Bagárová měla vždy perfektní postavu a jak nám řekla, rozhodně se nebude hroutit, jestli po porodu nebude mít ideální míry modelky. „Pro mě bude nejdůležitější, aby miminko bylo v pořádku. Budu si nádherný pocit toho, že budu maminka, užívat plnými doušky. Až přijde ten pravý čas, tak na sobě samozřejmě zase zapracuju, ale mateřské povinnosti budou prioritou. Neuvěřitelně se s přítelem těšíme,“ prozradila nám.

Související články

Další články