Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Ta se barev nebojí! Alžběta II. strčí svými outfity do kapsy i mladší ročníky

Zdroj: Instagram/The Royal Family
+ Dalších 33 fotografií
Prestižní dostihové závody Royal Ascot si nemohla nechat ujít celá královská rodina. V kočárovém průvodu jste mohli vidět přehlídku těch nejvybranějších klobouků. Jasně že Meghan Markle (36) byla kočka, ale u té se to přeci jenom očekává, ale kdo by dostal cenu za odvahu, je královna Alžběta II. (92), která se odjakživa nebojí barev a tentokrát opravdu svítila.

Dostihové závody, které se konají v Berkshire, kde je závodiště Ascot umístěno, jsou skutečně prestižní záležitostí. V kočárovém průvodu jste mohli spatřit nejrůznější outfity celé královské rodiny, kde byly klobouky samozřejmostí. Za nesmírnou krasavici byla opět Meghan Markle, ale u koho se cení především odvaha, je královna Alžběta II., které zářila přes půlku Británie. Jak to?

Jelikož na sobě měla tak výrazný kostým, že nebylo možné ji přehlédnout. Barva jejího outfitu by se dala připodobnit snad ke zvýrazňovači. Alžběta je ale podle nás čipera s ojedinělým vkusem, který chválíme.

Barev se královna nikdy nebála a už v minulosti dokázala, že má odvahu si klidně vzít zelenou nebo růžovou. Jako kdyby chtěla, aby si svět z ní vzal příklad a nezahaloval se do černé.

Související články

Další články