Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Ta prokoukla! Z apatické stařenky je zase dáma s jiskrou: Takhle to nyní sluší Krampolové

Hana Krampolová prokoukla.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
PROMĚNA
Už čtvrtý den je doma zpátky z psychiatrické léčebny manželka herce Jiřího Krampola (81) Hana Krampolová (58). Do péče lékařů přes duši se dostala kvůli apatii, nadužívání prášků a cigaret. Ještě před pár měsíci byla každá konverzace s ní utrpením. „Konečně je to zase ta Hanička, jakou jsem znal i dřív,“ raduje se umělec.

Stárnutí i letité problémy se závislostmi se jí vepsaly do obličeje, ale teď už má aspoň zase jiskru, která jí v uplynulém období chyběla.

Nejvíc jí pomohli v léčebně. Odtamtud Hanu Krampolovou pustili pod podmínkou, že na sobě bude dál pracovat. „Přibrala jsem, chutná mi. Jiříček mi zrovna dneska udělal fantastickou rajskou, tak si jdu ještě přidat,“ hlásila nám poslušná pacientka.

Hrozba

„Samozřejmě mám nůž na krku. Kdybych zase zlobila, flákala se, moc kouřila, málo jedla, tak by mě doma asi zase nechtěl. Ale to se nestane. Vždyť dnes jsem měla pouhopouhé dvě cigarety, snažím se,“ říká Hanka.

„Je opravdu úplně jiná. Doktor mi povídal, že to měla z prášků, měla, jak se říká, vymleto. Ještě před nedávnem nedala dohromady kloudnou větu, teď už zase baví společnost. Vypadá to s ní po všech směrech dobře. Že byla na léčení, o tom se už bavit nechci. Je to uzavřená kapitola, Hanka začala novou a ta už bude doufám jenom dobrá,“ uvedl pro eXtra.cz herec, bavič a moderátor.

Změna

Jiří Krampol sice při pobytu manželky v ústavu vzkvétal, ale i tak je rád, že ji má zase doma.

Jeho žena tvrdí, že do prostředí, v němž byla většina spolupacientek v mnohem horším stavu než ona a kde se málem unudila k smrti, už znovu nechce. „Volám si s jednou paní, kterou jsem měla na pokoji. Že by se mi ale po tom oddělení stýskalo a chtěla bych se tam vrátit, to rozhodně ne,“ uzavřela se smíchem Krampolová.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy