Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Jaromír Soukup kouše neskutečnou potupu. Na Barrandově mu říkali pane, teď je pro ně pouhým zaměstnancem

Jaromír Soukup ve studiu TV Barrandov.
Zdroj: herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
TRAPAS

Tomu se říká sešup. Ještě před měsícem říkala TV Barrandov Jaromíru Soukupovi (55) aspoň z poloviny pane, nyní aby se pomalu musel představovat na recepci, kdo že vlastně je. Bývalý majitel a ředitel televizní skupiny podle zjištění eXtra.cz zažívá v kdysi domovské televizi další ukázkové ponížení.

Jaromír Soukup přišel o vliv

Jaromír Soukup byl kvůli svému neúspěšnému podnikání, kdy jednu z firem přivedl do dluhů skoro miliardy korun, před měsícem úplně vystrnaděný ze společnosti, která drží licenci k vysílání TV Barrandov.

Prakticky ze dne na den přišel o místo v představenstvu Barrandov Televizní Studio a.s. i o flek generálního ředitele. Podle našich informací to zaměstnanci oslavují.

TVB sice dál tvrdí, že exmajitele nikdo z obrazovky nevyhazuje, že v budoucnu může vysílat dál, nicméně před letním plánovaným zrušením všech jeho pořadů mu už stihla sebrat dennodenní zpravodajství. Moje zprávy nahradily Naše zprávy, Moje zprávy, komentáře pak relace Vaše peníze.

Z denních pořadů mu zbyl už jen VIP svět, který si ovšem plete s něčím jiným, protože místo rozebírání světa celebrit jsme od něj v posledních dnech slyšeli nesouvisející poznámky o Dni otců, o střelbě na FF UK a o Barrandovském mostu. Snad jen reakce na vědomostmi nezatížené Bendigy v AZ-kvízu byla tematická. I o tento pořad ale počátkem července přijde, až ho nahradí VIP zprávy moderované Evou Decastelo a Alicí Bendovou, jak jsme informovali jako první.


Soukup už je jen řadový moderátor

Co je ale ještě horší? To, jak tohoto muže s obrovským egem nové vedení TVB vnímá. Dozvěděli jsme se to vlastně úplnou náhodou, když nás pravidelný divák televize upozornil, že ve středu VIP svět nahradil příběh lásky britského následníka trůnu.

Ptali jsme se proto, jestli pořad také předčasně končí, nebo zda šlo jen o výjimku. Bé je prý správně. „VIP svět se do konce června připravuje ve stejném formátu,“ sdělila eXtra.cz nová generální ředitelka TV Barrandov Andrea Geyer.

Jenže půjde dál o Jaromíra Soukupa, nebo ho nahradí někým jiným?

„Pořad do konce měsíce pokračuje se stejným moderátorem,“ doplnila následně s tím, že i další pořady exbosse budou ještě jeden týden součástí pravidelného vysílání. Takže kdysi mocný „vladař“ je nyní vlastně považovaný novým vedením za obyčejného (a snadno nahraditelného) moderátora. Jako by se jim záměrně nechtělo používat ani jeho jméno.


Přijde úplně o možnost moderovat?

Ohledně jeho dalšího působení televize ještě nechce být konkrétní, ale neoficiálně se hovoří o tom, že možná skončí už jen na digitální platformě, která teprve vzniká. „V lepším případě mu zůstane už jen zlomek původních pořadů. Potřebujeme nakopnout sledovanost a ta i kvůli tolika pořadům Jaromíra Soukupa šla v posledních letech do kytek,“ dozvěděli jsme se z TVB už dříve.

Některé dosavadní formáty, které Soukup uváděl, budou nahrazeny novými, jiné mohou zůstat, ale klidně do nich nasadí nové moderátory.

Doporučené video: Jaromír Soukup nedávno u soudu s Hanychovou:


Jak přesně to bude, se dozvíme v průběhu času.

Doba, kdy Jaromír Soukup na TV Barrandov dominoval, vše se točilo kolem něj a kdy tu vládl neomezenou rukou, každopádně už definitivně skončila. Nyní už je jen jedním z mnoha kdykoli postradatelných…

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy