Show odstartoval Jan Maxián, který spolu s Lindou Finkovou a Ondřejem Sokolem (46) zazpíval Army Of Lovers a jejich devadesátkovou hitovku Crucified. Jan a Linda byli skvělý, Ondřej klasicky za tragéda.

Ve vystoupeních pokračoval Tomáš Matonoha. Ten výjimečně nebyl za komika, ale dal si kultovní ploužák od Metallici Nothing Else Matters. Kytara a rocková muzika mu sedla a rozhodně překvapil.

Z rocku se plynule přešlo do popu a to díky muzikálovému zpěvákovi Janu Kopečnému. Ten si dal pecku Billie Jean od Michaela Jacksona a dokonce zvládl i moon walk!

Dalibor Gondík si tento týden zkusil blonďatou sexbombu Samanthu Fox, a když ho porota vychválila, tak jeho výkon nebyl moc zajímavý. Snad se mu příští týden zadaří lépe.

Vrcholem večera byl duet Bereniky Kohoutové s Janem Cinou. Ti si střihli náročný duet Je nebezpečné dotýkat se hvězd, který původně zpíval Mistr Karel Gott (78) a Eva Pilarová. Na téhle písni by si vylámal zuby kde kdo, ale oba interpreti se ukázali v nejlepší formě! Berenika se stala zaslouženým vítězem tohoto soutěžního dílu. Svoji výhru věnovala nadačnímu fondu Vrba.

Leona Machálková to jako zpěvák Tokio Hotel pořádně rozjela a konečně diváky zaujala" Jitka Boho si dala náročnou Emily Sandé a její hit Next To Me. Žánr R&B zazpívala jako nic a nadchla porotu.

Show uzavřela svým fenomenálním výkonem Aneta Krejčíková jako Adele a definitivně ukázala, že není jenom hezká tvářička, ale opravdu má talent.

A kdo postoupil do finálové čtyřky? Diváci se dočkají finalistů: Berenika Kohoutová, Jitka Boho, Aneta Krejčíková a Honza Kopečný!