Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ta nejlepší lekce dějepisu? Podívejte se na 100 let vývoje ženského prádla ve 3 minutách!

Jak se za posledních sto let změnily trendy v ženském spodním prádle? To vám odhalí následující a rozhodně nejzábavnější výukové video, jaké jste kdy viděli!

Jestli chcete zaujmout teenagery pro hodiny dějepisu, tak by vývoj spodního prádla měl být povinnou součástí osnov. No posuďte sami, jestli by názorné ukázky z vývoje módy nedokázaly zaujmout více než mapa Sovětského svazu.

Startujeme v roce 1915 s modelem, který autoři videa nazvali příhodně „zdrženlivě přírodní“ a jenž je tím zdaleka nejnudnějším z celé nabídky. Už o dvacet let později se ale poměry hodně změnily. Prádlo je daleko více upnuté a model z roku 1935 by se jistě neztratil ani v současnosti.

Výraznější změna přišla až v roce 1955, kdy byly in krátké košilky. Ty ale po deseti letech opět vystřídal dvojdílný „rebelský“ model. Ten dle komentářů zaujal nejvíce. Líbí se i vám? Nebo máte jiného favorita?

A jak podle vás v těžké konkurenci obstál model z roku 2015?

Související články

Další články