Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ta má zase ránu! Ewa Farna se nasoukala do saka po babičce a odhalila boky jako skříň

Ewa se vytasila s moc pěkným kostýmkem.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 56 fotografií
Opět předvedla skvělou show a opět bavila svým kostýmem. Už jsme si u Ewy Farné (24) zvykli na její proměny, a to ať jde o váhu, ale zejména jde-li o outfity. A opět nezklamala, když se na svém posledním vystoupení nasoukala do něčeho, co připomínalo kostýmek, v němž někdo z její rodiny musel před lety nejspíše maturovat.

Pěvecky se Ewa řadí ke zpěvačkám, které dokáží s hlasem doslova zázraky. Na pódiu prostě umí, a proto její koncerty jsou prakticky vždy vyprodané. Ovšem své fanoušky si získala i tím, že se na její hudební vystoupení dá pohlížet s nadsázkou jako na módní přehlídku. Pokaždé si totiž na sebe vezme něco, co je opravdu moc zajímavé…

Tentokrát Ewa zalovila skutečně ve skříni á la 60. léta. Některým v prvních řadách jejího ostravského vystoupení musela prolétnout myšlenka, že v oranžovém kostýmku musela snad maturovat její maminka a protančila v něm na plesech nejedny střevíce, co na tom, že je to jistě značková záležitost.

Farna vsadila na velmi zajímavý model, to se musí nechat. A odhalila v něm i svoje silnější boky, o nichž ráda mluví, že jsou jako skříň. Královna výstředních outfitů rozhodně opět zabodovala a není se tak čemu divit, že za své báječné vystoupení sklidila od přítomných fanoušků hodně dlouhý aplaus.

Související články

Další články