Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Ta má koule: Tohle je jediná holka, která poslala Dana Bilzeriana k šípku!

Někdy se i instagramový král dočká odmítnutí!
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Dan Bilzerian si myslí, že může mít jakoukoliv holku, na kterou si ukáže. Jenomže opak je pravdou. Mezi zástupy prsatých krasavic na Instagramu se objevila jedna, která pozvání do jeho luxusní vily v hollywoodských kopcích odmítla. Jmenuje se Skye Wheatley, zatím se "proslavila" jenom jako účastnice reality show Big Brother, ale kvůli slávě nepůjde přes mrtvoly. Nebo spíš přes Danovy postele.

Nejdřív prý nad Danovou nabídkou dlouho přemýšlela. Ostatně měla by pohodlný život, chodila by na ty nejlepší večírky, dostávala od Dana slušné kapesné a doplnila jeho harém kočiček. Jenomže pak Skye kontaktovala některé jeho bývalé kočičky a rychle změnila názor.

Dan Bilzerian se prý chová k holkám jako nechvalně známý Candyman z Austrálie. Můžete si o něm přečíst ZDE. Svoje krásky si sice na první pohled hýčká, ale ve skutečnosti se k nim chová jako k majetku.

Takže rychle otočila a místo kapesného od Dana si vydělává reklamou na svých sociálních sítích. Třeba se jí povede prorazit jako modelce nebo celebritě. Zadek na to má určitě stavěný dobře!

Související články

Další články