Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Ta, která dusí Nelu Slovákovou, promluvila: Pomstu čekám, říká zakladatelka instagramové Hleny

Ta, která dusí Nelu Slovákovou, promluvila: Pomstu čekám, říká zakladatelka instagramové Hleny
Zdroj: Instagram
+ Dalších 26 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Nela Slováková (30) v současné době rozhodně nezažívá příjemné chvilky. Brněnská podnikatelka chtěla podle svých slov pomoct lidem ve svízelné situaci, a proto do svého sortimentu na e-shopu zařadila roušky a dezinfekční gely. Bohužel nezvládla ukočírovat nápor objednávek a z jejího podnikání se stal skandál obřích rozměrů. K celé kauze se začaly vyjadřovat známé osobnosti a spousta lidi dává od Nely Slovákové ruce pryč. Pro eXtra.cz exkluzivně promluvila zakladatelka ironické stránky s názvem Hrabonela Hlena Lichvářová, která se dle svých slov snaží všem poškozeným pomáhat.
 • Jak Vás napadlo založit si profil Hrabonela Hlena Lichvářová?
 • Založit profil mě napadlo poté, co jsem viděla, že rozšířila svoji nabídku kromě dezinfekčních gelů i o roušky. A při své propagaci klame zákazníka. Že se jedná zrovna o ni, bylo dílo náhody. Byla mezi prvními, kdo chtěl na strachu vydělat. Také má velký dosah a bohužel možnost negativně ovlivnit velkou masu lidí.

  • Psala jste, že hlavním cílem je pomoct zákaznicím, které se cítí být poškozené Nelou Slovákovou. V čem pomoc přesně spočívá?
  • Má pomoc určitě tkví v tom, že lidé mají možnost se informovat a spojit. Věřím tomu, že kdyby profil nevznikl, tak si většina lidí řekne, že zrovna oni měli smůlu, proto jejich objednávka/storno trvá, proto jejich zboží nevypadá tak, jak bylo propagováno. Zde mají možnost si přečíst, že nejsou jediní a že se lze bránit. A teď zpětně vidím i malou spravedlnost pro drobné podnikatele. Protože není fér, aby někdo podnikal tímto způsobem a procházelo mu to.

   • Váš Instagram se stal hodně sledovaným, ale každá kauza má svůj konec. Co bude s profilem pak?
   • Po kauze mám v plánu účet předat nějaké dobročinné organizaci. Získala jsem na něm poměrně velký dosah a ten si zaslouží někdo, kdo ho využije pro dobrou věc.

    • Zůstáváte v anonymitě. Bojíte se možných útoků?
    • Samozřejmě se nějaké formy pomsty obávám. Čekám něco. Ale vím, že nedělám nic špatného. Anonymita byla v začátku určitě podstatná. Kdybych byla sama za sebe, tak by se to celé zvrtlo do války dvou ženských a to podstatné by zůstalo na druhé koleji. Jsem si vědoma toho, že je možné, že se má identita časem odhalí a bude to mít nějaké následky. Ale za tuto cenu jsem to ochotna riskovat.

     • Je Nela první celebritou, na kterou jste se zaměřila? Máte políčeno i na další české celebrity?
     • Ano, dělám to poprvé. Upřímně jsem vůbec nevěděla, jak s tím naložit a vše se rozpohybovalo úplně samo. Samozřejmě nad určitými kroky přemýšlím, ale žádný konkrétní plán jsem neměla. Kauza se do této podoby dostala hlavně díky nespokojeným lidem a informacím od nich. Zakládat další anonymní profily v plánu nemám. To už přenechám zase dalším. Ovšem dělat podobnou práci již sama za sebe, tomu bych se určitě nebránila.

      Redakce eXtra.cz nezná skutečnou totožnost zakladatele či zakladatelky instagramové stránky Hrabonela Sleváková.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy