Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Ta, která chtěla být paní Marešovou… Petra Faltýnová slaví 40. narozeniny

Takový to byl páreček.
+ Dalších 26 fotografií
Jedna z nejznámějších českých modelek slaví 40. narozeniny. Petra Faltýnová je pořád kus nádherné baby a my jí k výročí ze srdce gratulujeme. Pamatujete si, jak si myslela, že si ji vezme Leoš Mareš (41)?

Petra Faltýnová (40) se narodila 2. dubna 1978 v Praze. V roce 1998 se utkala o titul České Miss a otevřel se jí nový svět plný luxusu a bohatých mužů. Za zmínku stojí třeba hokejista Martin Ručinský a nebo podnikatel Roman Habajáč. Nakonec se zdálo, že štěstí najde s podnikatelem Simonem Šteklem.

Faltýnová a Štekl měli svatbu v srpnu 2008. Obřad proběhl v Ledeburských zahradách na Pražském hradě. Spolu mají dceru Adrianu. Zdálo se, že oba si jsou souzeni.

Jenže Petra je divoké děvče. Hodně divoké. Po románku s hercem Jiřím Langmajerem se na scéně objevil Leoš Mareš. Hádky mezi Šteklem a Marešem plnily tehdy bulvární plátky. Prý mělo dojít i na nějaký ten chlapský šťouchanec.

V roce 2014 to vypadalo na velkou lásku a zdálo se, že z Petry bude paní Marešová. Páreček se už bavil o svatbě. Jenže nevyšlo to. Mareš a Faltýnová se rozcházeli na etapy. Pořád se hádali a pořád se udobřovali. Nakonec to už prostě dál opravdu nešlo.

Poslední zmapovaný muž v jejím životě je miliardář David. Petra se o něm moc bavit nechce, ale zdá se, že je zabezpečená a spokojená. Většinu času tráví v Miami a do Česka přiletí občas za kámoškami. A také se zdá, že se ve čtyřiceti už opravdu trochu uklidnila.

Mohlo by vás zajímat

Další články