Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

TA JEDE BOMBY! Gábinka promluvila o sexu ve VÝMĚNĚ MANŽELEK! Kdo ji ve skutečnosti osahával?

+ Další fotografie
Gábinka z Výměny manželek je zpět! Co dnes dělá? A jak to bylo s manželem, který to prý na ni zkoušel a loudil mazlení?

Tahle Výměna manželek byla fakt síla. V jedné domácnosti se sešla alkoholička Gábina a Přemek. Ten má zase pro změnu problém s hracími automaty. Gabča a Přemek nakonec spolu skončili v posteli. Přemek to na Gábinku zkusil a jí se to prý nelíbilo. Čtěte, co Gábina říká dnes o sexuálním obtěžování.

Gábinka předvedla během deseti dnů totální alkoholovou jízdu. Pila všechno, co teče. Přemek zase ukázal, jak moc ho rajcují hrací automaty.

Reality show TV Nova Výměna manželek je letos fakt síla, také Gabča s Přemkem ukázali, že do nadupané série patří zcela oprávněně

Třešničkou na dortu byly pro televizního diváka řeči o prdelce. Přemek to prostě na nalitou Gábinu zkusil. Pochválil jí zadek a sáhnul si. Gábina dnes říká, že se jí to vůbec nelíbilo.

"Vlezl mi do postele a osahával mě. Řekla jsem mu, ať vypadne, ale on říkal, že když mám tak hezkou prdelku Já se ho už bála. Okradl mě a potom mě chtěl udusit tím vzduchem. Radši jsem byla fakt pryč," zavzpomínala pro Novu Gábinka.

Vtipné je, že Přemek i nyní vzpomíná na tělo vyměněné manželky Gábiny. Pořád si stojí za tím, že Gabča má tělo jako lusk.

A Gábina? Ta si zase stojí za tím, že ji Přemek okradl a peníze naházel do automatu. Dokonce na to má i svědky z restaurace. Prostě to byla ultra drsná výměna

Osudy nadrženého gamblera Přemka a splachovačky lihovin Gábiny budeme sledovat na eXtra.cz ještě delší dobu. Zdá se.

Související články

Další články