Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Ta je překrásná! Hvězda z Harryho Pottera ukázala úchvatná přírodní prsa i klín!

Harry by měl radost.
+ Dalších 9 fotografií
Seznamte se s krásnou herečkou Katherine Waterston (36), která momentálně září ve filmu Fantastická zvířata. Ten je jakýmsi předpříběhem Harryho Pottera a snímek měl nedávno premiéru ve světových kinech. Tahle sympatická herečka ale umí ukázat i svou divokou stránku.

Ve Fantastických zvířatech se sice nesvléká, ale i tak by z ní měl Harry Potter radost. Katherine Waterston se totiž v celé své přirozené kráse ukázala ve filmu Skrytá vada. Komediální gangsterce z prostředí 70. let.

Jejím hereckým parťákem byl Joaquin Phoenix, který se jí nakonec oslněn její krásou plazil u kolen. Herečka ukázala svá přírodní prsa, kde silikon opravdu není potřeba, a nevyholený klín. Bobři v sedmdesátkách prostě letěli a doba žiletková je ještě nepostihla.

A co o téhle herečce nevíte? Narodila se do rodiny hvězd. Její maminka byla modelka, tatínek režisér a všichni její sourozenci nakonec také skončili u filmu. Kromě filmu Skrytá vada si zahrála třeba ve snímku o Stevu Jobsovi nebo dramatu The Letter.

Momentálně září ve Fantastických zvířatech, která se odehrávají v New Yorku několik let před narozením kouzelníka Harryho Pottera. Hraje Tinu, která s odchytem kouzelných zvířat pomáhá Newtu Scamanderovi.

A teď už se na ni můžete podívat v naší rozsáhlé galerii!

A chcete vidět další slavnou nahou herečku? Klikněte SEM!

Mohlo by vás zajímat

Další články