Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Ta je ale kouzelná: Dcera Bohuše Matuše (47) a Lucie (17) má mimořádné schopnosti

Bohuš Matuš a jeho krásná dcera Natálka Matušová.
Zdroj: Se souhlasem Bohuše Matuše.
+ Další 4 fotografie
DÍTĚ

Zpěvák Bohuš Matuš (47) se sice již sedm měsíců nepodíval na divadelní pódia, ale o to má víc času užít si své první dítě, rozkošnou Natálku, kterou mu partnerka Lucie (17) porodila začátkem prosince. „Mění se před očima,“ řekl eXtra.cz okouzlený tatínek.

Bohuš Matuš je zamilovaný

Natálka je den ode dne vnímavější. Z malinkého miminka je pomalu docela velká holka. Čím dál víc se směje a už si taky zpívá. Takovým svým způsobem si pobrukuje a vykřikuje nějaké slabiky, “ chlubí se zpěvák.

Ale takhle komunikovala už ve dvou měsících, což je neuvěřitelné. A ráda si prohlíží dětské knížky a hraje si s hračkami,“ vypráví zamilovaně o své malinké dceři Bohuš Matuš.

Natálka předběhla svůj věk

Je o měsíc napřed proti svému věku. Drží už sama hlavičku, což v tomhle období ještě není úplně zvykem, taky zkouší lézt po posteli. Je moc šikovná, raduje se.

A nejspíš právě po něm bude malá mít i muzikální záliby.

Natálka miluje pohádky a stále dokola jí musím pouštět dětské písničky od Karolíny Gudasové. Když nejede hudba, zakřičí si, ať muzika okamžitě pokračuje,“ řekl eXtra.cz se smíchem Bohuš.

Nenáročná na údržbu

Rodiče mají to štěstí, že malá je nenáročná na údržbu.

„Pořád je strašně hodňoučká, většinu nocí prochrní. Lucinka jí dá naposledy mlíčko v noci, když jde spát, a pak až po šesti hodinách. Přes den kojí po třech hodinách,“ prozradila nám muzikálová hvězda už dříve a měla radost, že se oba s partnerkou většinou dobře vyspí. A na tom se naštěstí stále nic nezměnilo.

Dvojici již brzy čeká svatba. „Bez ohledu na to, jak to bude momentálně s opatřeními, se vezmeme 12. května na osmnáctiny Lucinky. Nechceme to oddalovat,“ dodal Matuš.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy