Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Ta je ale k nepoznání! Dara Rolins se ukázala bez make-upu a šokovala nejen Rytmuse

Většinou je za kočku, ale dokáže ukázat i svou pravou tvář.
Zdroj: Instagram/Profimedia.cz
I když už má na krku dávno tři křížky, líčidel na obličeji kvůli vráskám přibývá, ale ani to nezabrání zpěvačce Daře Rolins občas na svět vykouknout svou pravou tváří. Tu vídá každé ráno její partner Rytmus, který se prý občas své lásky lekne. Báli byste se také vedle sexy blondýnky probudit?

V jejím věku už ženy nalíčené snad i vstávají, aby jim partner po ránu neutekl. Sice ani Dara Rolins (43) nemládne, ale musíme uznat, že i bez tuny make-upu je to stále kočka, která má i v peřinách co ukázat.

Možná by se nemusela ani tolik líčit jako obvykle. Přehnané líčení ji spíš dělá starší, ale když je „přírodní“, tak vypadá jako panenka a nelze pochopit, proč se jí Patrik Vrbovský bojí. Možná by se nejdřív do zrcadla měl podívat on, než svou přítelkyni začne zostuzovat.

Rozhodně Dara patří k těm ženám, které mají dar a můžou se promenádovat bez make-upu, jak se jim zlíbí. Jen ji možná někdo nepozná, přeci jen je pak taková nenápadnější, ale vypadá něžněji.

Související články

Další články