Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ta holka umí žít! Nela Slováková vám posílá žhavé pozdravy z další dovolené!

Moc jí to sluší!
+ Další 2 fotografie
Ahoj přátelé, řeknu vám, u mě to léto zase stojí za to. Ale upřímně a v dobrém, je mi opravdu líto každého, kdo nemá možnost, ať už z časových, nebo finančních důvodů, vycestovat kamkoliv za sluníčkem. V Česku je to rok od roku s létem pěkná bída. Školáci se těší k vodě na koupák nebo někam k rybníku a půlka z prázdnin buď proprší, nebo je zima, že by ani psa nevyhnal. Smutné...

A kam jsem se pro teď vydala po Mallorce s kámoškou já?

Sbalila jsem pár věcí, milému napakovala věci do kufru, nakopli jsme fáro a aspoň na pár dní jsme se jeli prohřát do Chorvatska.

Paradox byl, ze v Česku bylo v den našeho odjezdu nádherně. Ovšem sotva jsme přejeli hranice Slovinska, spustil se takový liják, který neustal až do naší cílové destinace – Novalja, Pag.

Pěkně naštvanému páru nezbývalo nic jiného než se opít a vymýšlet blbosti. O den později už sice nepršelo, zato fučelo tak, že jsem to sotva ustála.

To nám ale naštěstí už nebránilo k tomu vyrazit k moři a následně pořádně zapařit na místních disko, disko, party, party.

Všem, kdo někdy byli na Zrčích, nemusím snad ani vykládat, jaké party tento ostrov nabízí. Kdo tady nebyl, domyslete si nebo si na známý ostrov naplánujte cestu. Ovšem déle než 3 dny tady nikdy nezvládám.

Tak zase čau a kam jedu na další dovolenou?

To se dozvíte v dalším blogu už co nevidět.

Vaše nejmilovanější Nela!

Mohlo by vás zajímat

Další články