Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ta holka má prostě smůlu na chlapy! Z přítele Jennifer Lopez se vyklubal záletník se zvláštní sexuální úchylkou!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Jennifer Lopez už nějakou dobu randí se slavným sportovcem Alexem Rodriguezem a od té doby, co si spolu začali, opravdu září štěstím! Jenomže zdá se, že není všechno zlato, co se třpytí. Rodriguezova bývalá milenka nyní uveřejnila zprávy, které jí Alex posílal v době, kdy už ovšem byl s Jennifer. Navíc také odhalila peprné detaily z jeho ložnice.

Rodriguez je známý svými zálety. Většina jeho vztahů včetně manželství skončila kvůli nevěrám, které měl na triku. V minulosti randil například s Kate Hudson nebo Cameron Diaz. Právě v té době si údajně začal románek s Lauren Hunter. Prsatá bývalá manželka fotbalisty Marcuse Allena se v rozhovoru pro National Equirer trochu rozpovídala. "Měli jsme spolu sex a potom šel s Cameron na předávání cen MTV," prozradila peprný detail z roku 2011, kdy vše začalo

Od té doby se tihle dva údajně nepravidelně vídali za účelem sexu, a to nejen tak ledajakého. Bývalá baseballová jednička má prý ráda tvrdý sex a nejlépe s více ženami Na své milence si prý nejvíce oblíbil kostým sexy školačky a také mu není cizí voyeurismus. "Vždycky chtěl, abych mu vyprávěla o sexuálních zážitcích s jinými ženami. Hrozně ho to rajcuje," uvedla Hunter a také dodala, že jí nabízel dvacet tisíc dolarů měsíčně za to, že mu bude k ruce.

To však Hunter prý s díky odmítla, ale dále uvedla, že ji za podobným účelem kontaktoval i v době, kdy už byl s Jennifer. Jako důkaz podala i společnou konverzaci. "Byla by idiot, kdyby si myslela, že jí bude věrný," dodala nakonec v rozhovoru. Ten vyšel pouze den poté, co TMZ uveřejnilo článek, že Rodrigueze kontaktovala neznámá žena, která vyžadovala 600 000 dolarů, jinak uveřejní zprávy, které jí posílal během vztahu s Jennifer. Ten to však popírá a má prý plnou podporu své partnerky Jennifer.

Související články

Další články