Rodriguez je známý svými zálety. Většina jeho vztahů včetně manželství skončila kvůli nevěrám, které měl na triku. V minulosti randil například s Kate Hudson nebo Cameron Diaz. Právě v té době si údajně začal románek s Lauren Hunter. Prsatá bývalá manželka fotbalisty Marcuse Allena se v rozhovoru pro National Equirer trochu rozpovídala. „Měli jsme spolu sex a potom šel s Cameron na předávání cen MTV,“ prozradila peprný detail z roku 2011, kdy vše začalo.

Od té doby se tihle dva údajně nepravidelně vídali za účelem sexu, a to nejen tak ledajakého. Bývalá baseballová jednička má prý ráda tvrdý sex a nejlépe s více ženami. Na své milence si prý nejvíce oblíbil kostým sexy školačky a také mu není cizí voyeurismus. „Vždycky chtěl, abych mu vyprávěla o sexuálních zážitcích s jinými ženami. Hrozně ho to rajcuje,“ uvedla Hunter a také dodala, že jí nabízel dvacet tisíc dolarů měsíčně za to, že mu bude k ruce.

To však Hunter prý s díky odmítla, ale dále uvedla, že ji za podobným účelem kontaktoval i v době, kdy už byl s Jennifer. Jako důkaz podala i společnou konverzaci. „Byla by idiot, kdyby si myslela, že jí bude věrný,“ dodala nakonec v rozhovoru. Ten vyšel pouze den poté, co TMZ uveřejnilo článek, že Rodrigueze kontaktovala neznámá žena, která vyžadovala 600 000 dolarů, jinak uveřejní zprávy, které jí posílal během vztahu s Jennifer. Ten to však popírá a má prý plnou podporu své partnerky Jennifer.