Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Ta holka má přírodní sedmičky! Toto je 10 nejostřejších výstřihů Charlotte Štikové!

Charlotte má přírodní sedmičky.
+ Dalších 7 fotografií
Sestra Ornelly Koktové Charlotte má bezkonkurenčně největší prsa českého showbyznysu. A moc dobře to o sobě ví. Mohla by jí je závidět klidně i Pamela Anderson. Všude se jimi ráda chlubí a vystavuje je. A hlavně, má je přírodní!

Nemá snad ani jediné tričko, které by nemělo výstřih. Možná by se ani do normálního trička nenasoukala. A nechybějí ani krátké sukně a samozřejmě dokonalý make-up.

Její Facebook je plný fotek, ke kterým by měli mít přístup kluci a holky až od 18 let. Stejně jako Ornella (22) se netají tím, že má ráda sex. A podle toho také její Facebook vypadá. Postuje pouze samé fotky svých vnad a fotky v pozicích, které jsou mládeži nepřístupné.

Charlotte je prostě exhibicionistka a nechybí jí ani sebevědomí. Kdo viděl její prsa, tak může už v klidu zemřít… Tak, pánové, koho fascinují napěchované sedmičky Charlotte Štikové?

Mohlo by vás zajímat

Další články