Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ta ale vyrostla! Podívejte se, jak si dcera Michaela Jacksona užívala Vánoce! FOTO V BIKINÁCH UVNITŘ

Její miláček vypadá jako pěkný rebel.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Pamatujete si na dceru Michaela Jacksona? Paris Jackson už dávno není malá holčička. A podle všeho z ní vyrostla pěkná kost. Svoje vysportované tělo předvedla na dovolené na Maui, kde trávila vánoční svátky s přítelem Michaelem Snoddym.

Paris Jackson nám opravdu trochu vyrostla. Nejenže už je plnoletá a má kluka, ale také je z ní docela kus. Na svátky si se svým přítelem zaletěla na Havaj. Párečku to opravdu slušelo a nemohli se od sebe ani na okamžik odtrhnout.

A kdo je její dlouhodobou láskou? Šestadvacetiletý Michael Snoddy je bubeník a taky asi pěkný rebel. Nejednou byl označen za rasistu, když se účastnil koncertů, kde hlavní zpěvák vykřikoval rasistická hesla. Sám Snoddy se vyjádřil, že kdyby byl rasistou, nemohl by randit s Paris. Paris se navíc stala plnoletou teprve letos a jejich věkový rozdíl často vzbuzoval kritiku. Soudě podle jejich Instagramů a společných fotek je pár opravdu šťastný.

Paris i její dva bratři Prince a Prince Michael II. žijí od smrti jejich otce Michaela s prarodiči. Jejich dětství nebylo z nejjednodušších. Paris se dokonce v roce 2013 pokusila o sebevraždu. Naštěstí neúspěšně.

Související články

Další články