Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Ta ale vyrostla: Dcera olympijského hrdiny Aleše Valenty je půvabná slečna

Ta ale vyrostla: Dcera olympijského hrdiny Aleše Valenty je půvabná slečna
Zdroj: Profimedia.cz, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Nečekané!
Akrobatický lyžař Aleš Valenta (46), který v roce 2002 přivezl domů olympijské zlato, nechyběl v hledišti prvního dílu letošní StarDance. Hrdina ze Salt Lake City nedorazil pouze s manželkou Ellen Černou (44), ale společnost mu dělala i krásná dcera Amélie Valentová (14). Ta roste jako z vody, ještě nedávno byla malé pískle a najednou je z ní půvabná slečna.

Zatímco v Naganu si ho ještě nikdo nevšímal a veškerou slávu si pro sebe ukradli hokejisté, o čtyři roky později už byl Aleš Valenta (46) hrdinou. Jako prvnímu na světě se mu podařilo skočit trojité salto s pěti vruty a z olympiády v Salt Lake City si v roce 2002 přivezl zlato.

Úspěch slavil i v roce 2007, tentokrát ale na televizních obrazovkách. Stal se historicky druhým vítězem StarDance a podruhé okouzlil Česko.

Zaujmout se mu daří i napotřetí, nechyběl totiž mezi hosty na začátku letošní StarDance, kam si přivedl i dceru. Amélii (14), která jako by z písklete v půvabnou slečnu vyrostla přes noc, má s modelkou Ellen Černou (44).

Valentova dcera by navíc mohla jít v tatínkových šlépějích, i když ne přímo na sjezdovce. Ke sportu má blízko díky koním, prý by jí nevadilo ani stát se veterinářkou.

Aleš a Ellen mají kromě Amélie ještě staršího syna Denise (15). Na to, jak dcera vyrostla, se podívejte do galerie.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy