Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ta ale vyrostla! Dcera Johnnyho Deppa je celá po matce a předvádí pro Chanel!

Lily je princezna, ale určitě už není malá!
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Lily Rose Depp už opravdu není malá holčička! Mohli jsme si toho všimnout už dříve, že je celá maminka, modelka Vanessa Paradise. Před pár dny nám to opět potvrdila, a to přímo na mole značky Chanel na pařížském týdnu módy, kde vypadala tak trochu jako bonbonek.

Lily (17) je i i přes svůj nízký věk poměrně zkušenou modelkou. Její slavní rodiče a matčina modelingová kariéra jí možná vynesli pár přátel z branže. Jako například Karla Lagerfelda. Šéfa módního domu Chanel. Ten se do ní tak zamiloval, že ji učinil nejen tváří parfému a celé značky, ale nechal ji předvádět například i na letošním týdnu módy.

Musíme říci, že cukrově růžová nadýchaná róba se asi úplně nehodí pro běžné nošení. Lily v ní vypadá spíš jako dortíček. Ale je to přeci Chanel, že?

Modelka je celá po své matce. Vanesse se neuvěřitelně podobá. Když si porovnáte Vanessiny fotky ze začátku kariéry, jako by ty dvě byly dvojčaty. Zdá se, že její otec Johnny ji asi bude muset pořádně střežit. Tenhle materiál teď totiž začne být pěkně v kurzu!

Související články

Další články