Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

T-Mobile zdražil tarify a zklamal zákazníky? Jak dosáhnout na levný tarif? JDE TO!

Jste u nich spokojení?
Zdroj: Facebook.com
Společnost T-Mobile představila pět nových tarifů. Zákazníci jsou zklamáni. Došlo ke zdražení. Přitom cesta k výhodnému tarifu existuje. Jak na to?

Společnost T-Mobile nabídne od 2. 4. nové telefonní tarify. Nejlevnější jsou nyní za 499 korun, u hlavního neomezeného přidal 2,5 GB dat, ale zdražil ho o 50 korun. Nejvyšší telefonní tarif pak má 60 GB dat, ovšem je to za 2 500 korun měsíčně. Každý zákazník pak dosáhne na dotaci na nový mobil.

Současné tarify platí jen do soboty, od neděle nabídne T-Mobile pět nových telefonních tarifů. Operátor přidal data, ale také zdražil. Nejlevnější tarif se nedostane pod 500 korun a hodně dat mají až dražší tarify s cenou od 1 000 korun měsíčně.

Klíčový tarif S námi síť nesíť se mění na Mobil M. Zůstávají neomezené hovory a SMS kamkoliv. Mění se datový balíček a cena. Místo 1,5 GB dat nyní zákazníci dostanou 4 GB dat a cena vzroste ze 749 na 799 korun měsíčně při dvouletém úvazku. Bez úvazku cena stoupne o 150 korun, což platí pro všechny tarify.

To je oficiální nabídka. Existují ale také „podpultové možnosti“. Jak se k levnému tarifu za hubičku dostat? Pokud jste stálý klient, vyplatí se pohrozit odchodem ke konkurenci. Pak najednou operátor přijde s vylepšenou nabídkou, která ale není pro každého.

Psychologická hra ale má drsná pravidla. Někdy už nestačí jen hrozit, ale musíte sepsat výpověď. S tím, že odcházíte ke konkurenci. Pak vám operátor nabídne opravdu super podmínky s tím, že by se výpověď zrušila. Tak co, máte na to nervy?

Související články

Další články