Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Sžíravá kritika nevěsty Moniky Štikové: Tři brady a šaty pro Marfušu, její matka byla hezčí

Sžíravá kritika nevěsty Moniky Štikové: Tři brady a šaty pro Marfušu, její matka byla hezčí
Zdroj:
+ Dalších 18 fotografií
exmanžel
Sobotní slavnostní den Moniky Štikové (47), která si na pražské Staroměstské radnici vzala hokejistu Petra Biniase (23), vyvolal velký ohlas. A své k události říká i nevěstin exmanžel Michal Štika, který se směje na celé kolo.

Ostuda

Monika Štiková (47) dostala už docela tvrdé vysvědčení od čtenářů, přesto ale zatím to nejdrsnější přichází od exmanžela Michala. Ten se smál na celé kolo, když nám popisoval, co si o svatbě své ex myslí.

„Nejsem zhrzený, jen se tomu směju. Nechápu, že se tím ještě chlubí. Asi netuší, že si tím vším dělá strašnou ostudu,“ prohlásil pro eXtra.cz Štika.

Tři brady a Marfuša

A pak vytáhl silný kalibr.

Divil jsem se, jak Monika na té svatbě vypadala. Tlustá, tři brady, šílené šaty 5XL, vlasy pro ostudu. I její matka vypadala líp než nevěsta. Nebo její ségra. Působilo to jako ‚hele, Marfuša se vdává!‘. Ani bych se nesmál, ale když se takhle prezentuje a myslí si o sobě bůhvíco, nedá mi to, abych neřekl pravdu,“ myslí si Michal.

Opakování

„Srandovní je i to, že druhou svatbu má zase na Staroměstském náměstí, kde jsme ji měli i spolu. To já bych se podruhé na stejném místě neženil. Ještě bych si na něco s ní vzpomněl a měl bych zkaženou svatbu. Přeju jí každopádně štěstí a spoustu dětí. Sám jsem rád, že jsem se jí zbavil,“ dodal bývalý choť kontroverzní Moniky pobaveně.

Souhlasíte s ním, nebo si naopak myslíte, že Štiková na své druhé svatbě působila svěže a útle jako čerstvé luční kvítí a že jí to moc slušelo?

Související články

Další články