Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Syřan v Německu ubodal manželku: Ukázal krev na Facebooku a ženám řekl, že toto si zaslouží

Abu Marwan ubodal svoji manželku.
+ Další fotografie
Děsivý horor se stal v Mühlackeru na jihozápadě Německa, kde muž (41) původem ze Sýrie zavraždil svou o čtyři roky mladší manželku. Bezprostředně po činu natočil popisné video, které umístil na svůj facebookový profil. V něm mimo jiné vzkazuje všem ženám, že skončí podobně, pokud budou rozčilovat své manžely.

Muž jménem Abu Marwan se přiznal k chladnokrevné vraždě na svém Facebooku, kde zveřejnil hrůzostrašné video, které nahrál bezprostředně potom, co zabil manželku. Tu bodl podle svých slov do krku čtyřikrát nebo pětkrát. Ve videu tvrdí, že to udělal, protože ho žena rozčilovala.

Všem ženám vzkázal, že pokud se budou chovat stejně, také skončí zle. Tím video záznam ale nekončí. Muž vyjde na ulici celý od krve a natáčení se. Zastaví až ve chvíli, kdy se ho kolemjdoucí ptá, co se stalo. On téměř beze slova pokračuje v chůzi, píše Daily Mail

Muž se už v minulosti choval agresivně k ženám. V osudný den žena při potyčce požadovala, aby muž byt opustil, ten tak ale neučinil a ženu místo toho ubodal. Následně uprchl spolu s jejich synem. V době neštěstí byla ale v bytě i nezletilá dcera, která zavolala policii a popsala, co se stalo.

Díky ní byl muž nakonec dopaden a vazbě se nevyhnul. Potvrdil to i vrchní státní návladní Bernhard Ebinger. „V pátek večer zavraždil 41letý Syřan v bytě v Mühlackeru svou 37letou manželku a z místa uprchl, prohlásil,“ potvrdil Ebinger.

Mohlo by vás zajímat

Další články