Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Synovec Jiřího Kajínka pobodal muže a pořezal dítě! Máme EXKLUZIVNÍ zpověď, ze které mrazí…

+ Dalších 14 fotografií
V obci Prachovice na Chrudimsku ve středu před půl osmou večer zasahovala policie i záchranáři. Přivoláni byli k pobodanému muži s malým dítětem, které mělo být lehce pořezáno. Podle informací eXtra.cz je pachatelem synovec Jiřího Kajínka. Redakce eXtra.cz neslavnější omilostněného vězně oslovila. Popsal nám, co vše se stalo...

Podle záchranářů byli muž i dítě naživu. Muže transportoval s bodnou ranou v hrudníku vrtulník na traumacentrum Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Malé dítě utrpělo jen velmi malou řeznou ránu na krku a bylo záchranáři převezeno také do Hradce Králové.

Jiří Kajínek byl z celé věci zaskočen, když se dozvěděl, že jde o jeho synovce. Pro eXtra.cz ale promluvil nejen o vztazích v rodině, ale i tom, co se z doslechu dozvěděl. „Je to tak, útočníkem byl můj synovec. Já ho prakticky neznám, jsem rok na svobodě a viděl jsem ho asi dvakrát. On má těžké zdravotní psychické problémy. Je to syn mé sestry Milušky, která je v invalidním důchodu. Synovci je přes třicet let a má problémy s epilepsií a nějaké problémy psychického rázu. Opakovaně se ale léčil v Havlíčkově Brodě. Je mi celé události líto, ale problém je jinde. A to v legislativě. Sestra totiž několikrát žádala, ať jí pomohou lékaři nebo policisté, že když má záchvaty, je nezvladatelný. Prý dokud nic neudělá, nemohou jí pomoct,“ prozradil nám Jiří Kajínek.

Pak se vrátil k noci, kdy byly ohroženy dva lidské životy. „Měl být snad hospitalizován. A Miluška ho měla na dvacet čtyři hodin u sebe s tím, že měl několik silných záchvatů. On si při nich dokonce ubližuje. A včera to skončilo tím, že měl někoho pobodat. Měl tam dorazit vrtulník pro zraněného a dítě měla převézt záchranka. Nebyl jsem u toho, ale je to strašné, co se stalo. On má problémy zdravotní dlouhodobě a nikdo mu nechce pomoct. Ten systém je špatně nastavený. Co vím, tak sestra mi říkala, že to bylo strašný, že seděl v policejním autě spoutaný a hystericky se smál, byl úplně mimo. Je mi to líto, je to smutné, ale jak jsem řekl, je nemocný,“ popsal nám tragédii Jiří Kajínek.

Mohlo by vás zajímat

Další články