Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Synové Tomáše Plekance: Konečně prožili několik dnů s tátou!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 9 fotografií
KONEČNĚ DOMA!
Štědrý den ještě museli trávit jen s maminkou, od Božího hodu ale Matyáš (7) a Adam (3) Plekancovi byli v péči tatínka Tomáše (38). Otec si je odvedl do svého domu. A Lucie Vondráčková (35)? Ta si mohla odpočinout od náročného maminkování!

„Tomáš přiletěl do Montrealu i s maminkou Květou pětadvacátého prosince ve tři odpoledne. Hned z letiště si zajel pro děti a od té doby je prakticky nonstop s nimi,“ řekl nám sportovcův kamarád. Není bez zajímavosti, že nebýt soudního příkazu, děti by teď s maminkou byly na Kubě a táta by se jich na svátky vůbec nedočkal.

Pleky tatínkuje

„I když se někde psalo, že Tomášova montrealská vila už je vystěhovaná, není to pravda. Něco málo si nechal odvézt do Česka, ale většina tam zůstala. Tak tam spolu teď Plekancovi bivakují. K mámě se kluci vrací na konci roku. Že by se o ně neuměl postarat, o to nemám strach. Vždyť i za manželství s ní musel často zvládnout všechno a ani přebalování se neštítil. Není to ten typ sportovce, který někomu radši dá bankovky, hlavně když nemusí dělat něco sám. Na chlapa je v tomhle hodně dobrý,“ dodal Tomášův přítel.

Lucie Vondráčková (38) měla díky manželovi dost času si odpočinout od náročného maminkování, o kterém neustále dokola mluví. Ale je možné, že ji i po těch pár dnech bude po klucích smutno, stejně jako jejich tátovi, který je nemohl vidět už dlouhé týdny.

Divné předvánoce

Těsně před Vánoci se rozhořela mezi rodiči mediální přestřelka, kterou rozpoutal Luciin právník. Ten podivně obvinil Plekyho z toho, že na Lucii žaloval do Haagu, obvinil ji z únosu a zařídil vlastním dětem, že jim nyní úřady zadržují pasy. To se ukázalo jako nepravda, tak přišel s druhým, opravným prohlášením, kde už se mírnil.

Hokejistovi advokáti bohužel podle všeho neviděli jinou možnost, jak zajistit, aby se děti vrátily do země obvyklého pobytu svých rodičů, a tak sáhli ke standardní žalobě kvůli zadržování nezletilých.

Jestli kanadský soud otci vyhoví a přikáže matce odvézt je do ČR, kde mají i tátu, to se ukáže už v řádu týdnů.

Související články

Další články