Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Synové Karla Svobody tátu nezapřou: Každý má jinou mámu, podobní jsou mu ale Petr i Jakub

Synové Karla Svobody Petr a Jakub: Každý má jinou matku, ale oba se podobají otci
Zdroj: herminapress, eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 11 fotografií
PODOBA

Starší syn zesnulého skladatele Petr Svoboda vydal knihu s názvem Žít a z fotografií ze křtu, které pořídila agentura Herminapress, je podoba velmi zřejmá. Ovšem tu nejde upřít ani mladšímu synovi Jakubovi, kterého měl Karel s Vendulou Pizingerovou. Oba dva synové mají po otci husté obočí a výrazný nos. 

Starší syn zesnulého geniálního muzikanta Karla Svobody Petr Svoboda se rozhodl vydat knihu Žít, která je napěchovaná informacemi o jeho otci. Na jejím uvedení bylo však úplně jasné, že mají společného více než obličejové rysy.

Vzhled a tvrdohlavost

Pro Herminapress se totiž Petr svěřil, že s otcem mají různé podobnosti. „Jsem tvrdohlavý, stejně jako byl on. Jsem paličák," prozradil Petr. Ale také je vidět, jako by mu z oka vypadl, stejné oči, stejný nos i husté obočí. Při pózování se dokonce syn nejznámějšího českého skladatele tvářil stejně tvrdě jako kdysi otec. Jelikož si Petr nechal narůst vousy, přispělo to k podobě ještě o něco více.


Krasavec Jakub

Opomenout nejde ani druhého, osmnáctiletého syna Jakub, který svého otce bohužel skoro nezažil. Skladatel ho měl s Vendulou Pizingerovou, která, jak jsme již psali, vzala nedávno syna na Českého slavíka a vyvedla tak velkého fešáka. Čím je Jakub starší, tím se více podobá na svého otce. Opět nechybí ani stejný nos či bujné hnědé kadeře.

Petra měl Svoboda s první ženou Hanou zvanou Šiška. Skladatel zemřel v roce 2007, když se zastřelil na zahradě svého domu v Jevanech.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy