Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Synové (5 a 8) slovenské moderátorky jsou stále nezvěstní: Zoufalá babička promluvila

Synové (5 a 8) slovenské moderátorky jsou stále nezvěstní: Zoufalá babička promluvila
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
pátrání
Slovenská policie vyhlásila minulý týden pátrání po dvou malých synech slovenské moderátorky Very Wisterové. Harlow Pax Hulsh (8) a Theodor Steven Hulsh (5) zmizeli ve čtvrtek v Bratislavě, kde byli naposledy viděni s otcem v obchodním centru. Nyní promluvila maminka moderátorky, babička chlapců, která se o své vnuky obává.

Harlow Pax Hulsh a Theodor Steven Hulsh byli naposledy viděni ve čtvrtek 24. října kolem půl páté odpoledne. Tou dobou se společně se svým otcem pohybovali v nákupním centru v Bratislavě. Web Topky.sk informuje o tom, že Jeremy Hulsh, který s rodinou nežije, má vypnutý telefon. Je možné, že chlapce odvezl za hranice.

„Prožíváme nejhorší chvíle v životě,“ řekla pro slovenský Nový Čas babička pohřešovaných chlapců. Ta má o své vnuky velký strach, Hulsh totiž prý nesouhlasí s tím, že je má v péči Vera Wisterová a ne on. Před necelými třemi lety se moderátorka se svými syny vrátila z Izraele, kde žila právě s Hulshem. Jejich manželství se podle slovenských médií rozpadlo kvůli neshodám ve výchově a častým návštěvám soudů. Otec může chlapce údajně vidět každé úterý a čtvrtek a každý druhý víkend na tři hodiny.

Harlow Pax Hulsh měří 142 centimetrů a váží zhruba 30 kilogramů, má hnědé oči a hnědé vlasy. V době zmizení na sobě měl modré tričko s dlouhým rukávem a s nápisem „GAP“, zelené maskáčové tepláky a sportovní boty s obrázkem Pokémonů na boku.

Theodor Steven Hulsh měří 120 centimetrů a váží zhruba 20 kilogramů, má modré oči a světlehnědé kudrnaté vlasy. Když byl naposled spatřen, měl na sobě modré proužkované tričko s dlouhým rukávem, tmavě modré tepláky a stejně jako Harlow tenisky s obrázkem Pokémonů.

Pokud máte jakékoliv informace o pohybu chlapců či jejich otce, neváhejte se obrátit na linku 158.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy