Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Syna Zuzany Belohorcové odvezla sanitka do nemocnice: Tohle nechce zažít žádný rodič

Zdroj: Archiv
+ Dalších 7 fotografií
nehoda
Příchod svátků vánočních se u Zuzany Belohorcové (44) nenese v příliš klidném a pohodovém duchu. Nedávno s celou rodinou podstoupila náročné stěhování z Miami do Španělska a nyní si prožila nepříjemný šok, když obdržela telefonát ze školy svých dětí, že jejího malého syna musela sanitka odvézt do nemocnice.

Není tomu dlouho, co se Zuzana Belohorcová společně s rodinou odstěhovala do Španělska, konkrétně Marbelly. Po letech s manželem Vlastou Hájkem opustili jejich luxusní sídlo v Miami a začali nový život. Bohužel ale nezačal tak, jak by si Zuzana představovala, a život jim v Marbelle už nehezky zkomplikoval, její syn se při školních hrátkách zranil a museli ho odvézt sanitkou do nemocnice. O celém incidentu se Zuzana rozepsala na sociálních sítích „Život přináší i takové nemilé momenty a situace. Je však velmi důležité, aby měly vždy šťastný konec. Dnes měl Nevinko ve škole úraz, kde do něj o přestávce narazil nevědomky v běhu jiný chlapeček a náraz ho katapultoval na hranu dřevěné lavičky a odnesla to Nevkova tvář. Řeknu Vám, strašný to pocit.“

Nešťastná nehoda s dobrým koncem

Zuzana na svých sociálních sítích popsala celou nepříjemnou situaci. „Telefonát ze školy, následně přivolaná záchranka před školu a pak vidět svoje děťátko sedět s obvazem na tváři, v zakrvavené školní uniformě. Jediné, co si přeji, je, aby se tyto situace už nikdy neopakovaly,“ sdělila starostlivá maminka Zuzana a velmi vychválila přístup školy. „Ale musím se Vám přiznat, že s tak úžasnou starostlivostí a racionálním a rychlým konáním vedení školy jsem se už dlouho nesetkala. Od telefonátu ze školy, prvním vyšetřením na půdě školy, záchrankou, přesunem do nemocnice na pohotovost a samotný zákrok v týmu těch nejlepších zdravotních odborníků. Suma sumárum, za necelou hodinu a půl jsme byli vybavení, a dokonce s informací, že celý zákrok v nemocnici uhradí škola, děkuji,“ svěřila se Zuzana.

Související články

Další články