Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Syna, vnuka a exmanželku zapálil tento muž: Zdeněk nedal v paneláku v Bohumíně nikomu šanci

Syna, vnuka a exmanželku zapálil tento muž: Zdeněk nedal v paneláku v Bohumíně nikomu šanci
Zdroj: archiv Bohumín
+ Dalších 6 fotografií
Tragédie
V Bohumíně na Karvinsku se v sobotu odehrála strašlivá tragédie. V Nerudově ulici začal hořet panelák, což má mít na svědomí jeden člověk. Pachatel, který má na svědomí 11 životů, má být údajně Zdeněk K. (55). V bytě, kde hořelo, byla jeho bývalá žena, syn Lukáš (†30) ale i vnuk.

V Bohumíně na Karvinsku došlo ke strašlivé tragédii. V sobotní podvečer tam v Nerudově ulici začal hořet byt paneláku v 11. patře. V důsledku požáru zemřelo celkem 11 osob Tři dospělí a tři děti uhořeli přímo v bytě. Dalších pět lidí zemřelo ve snaze se zachránit skokem z okna

Zdeněk nechal shořet vlastní rodinu

Podle výpovědi svědků policie na místě zatkla jednoho člověka a odváděla ho v poutech, přičemž muž měl křičet, že požár založil on sám. Později i policie potvrdila, že ve spojitosti s požárem zadržela jednoho člověka.

Portál Blesk jako první přinesl snímek údajného žháře, který má na svědomí 11 životů. Jedná se o Zdeňka K. (55), který na první pohled vypadá jako slušný člověk. Realita je zřejmě ale úplně jiná.

Podle portálu MF DNES se jednalo o strašlivou rodinou tragédii. Zdeněk nakráčel do paneláku s lahví benzínu, kterou polil dveře a následně je zapálil. V bytě se zrovna konala oslava a krom těch, kteří byt obývali, tam byli i sousedé z šestého patra.

Ve vyhořelém bytě měla žít bývalá partnerka žháře. Nastěhovala se tam k synovi Lukášovi (†30), jeho partnerce a vnukovi. Zdeněk tam nechal shořet jak svoji ex, tak syna, snachu i vnuka. Ve fotogalerii se můžete podívat na snímek údajného bestiálního žháře.

Související články

Další články