Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Syna (†3) ROZDRTILI SEDADLEM v autě: Zrůdná matka ho držela a řvala, ať je zticha!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 14 fotografií
Krutá smrt
Malý chlapeček zemřel krutou smrtí. Teprve tříletého syna umučila v autě vlastní matka. Adrian Hoare (23) ho držela, když si řidič Stephen Waterson (25) posouval sedadlo. A to tak usilovně, že tělíčko bolestí ječícího Alfieho rozdrtil!

Malý Alfie (†3) měl celý život před sebou. Jedna cesta autem se mu ale stala osudnou. Nezemřel při bouračce, ale bezcitně ho umučila vlastní matka Adrian Hoare (23) za asistence řidiče Stephena Watersona (25).

O tragédii, která se stala loni v únoru v Anglii, informoval britský server DailyMail.co.uk. Adrian seděla vzadu s Alfiem na klíně, když v tom ho hodila pod nohy a Stephen záměrně posunul sedadlo na doraz.

Chlapeček se začal dusit, ale další dva spolujezdci vůbec nic neudělali. Po třech dnech v londýnské nemocnici, kde se pro něj lékaři snažili udělat maximum, bohužel Alfie zraněním podlehl. Zemřel na srdeční zástavu.

Matka i řidič jsou obviněni z úmyslného zabití. Oba se mu však u soudu bránili s tím, že Alfieho o život rozhodně připravit nechtěli. Stephen tvrdí, že neměl během jízdy dost místa na nohy a netušil, že chlapec sedí na zemi. Jenže příliš nesedí smutná skutečnost, že Adrian měla na dusícího se Alfieho řvát, ať už je zticha, jak uvedli spolujezdci.

Pro dvojici zatím nebyl vyměřen případný trest, soud bude pokračovat.

Související články

Další články