Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Syn zpěvačky z Verony musel na operaci: Sebastian od narození trpěl zvláštní vadou

Syn Veroniky Stylové podstoupil operaci.
Zdroj: eXtra.cz/koláž, Se souhlasem V. Stylové
+ Dalších 6 fotografií
Operace

Česká zpěvačka a finalistka SuperStar, Veronika Stýblová (29), řešila problém. Její chlapeček, dvouletý Sebastian, trpěl již od narození vadou. Měl srostlé prsty na nohou i na rukou, proto podstoupil zákrok. Ten má nyní za sebou a vše, zdá se, dopadlo na výbornou, jak je vidět z vysmátých příspěvků na Instagramu.

Dvouletý syn zpěvačky Veroniky Stýblové měl od narození srostlé dva prsty na rukou i na nohou. „Séba se narodil se srostlými dvěma prstíky na obou ručičkách a nožičkách. Na kráse mu to neubere a dnešní medicína umí zázraky. Operace nás čeká už letos na podzim,“ přiznala Veronika před časem podle Blesku.

Srůst prstů patří k nejčastějším dětským vrozeným vadám.

Operaci má za sebou

Nyní na svém Instagramu zpěvačka prozradila, že má její syn operaci zdárně za sebou. Na sociální sítě přidala několik vysmátých snímků, kde má sice její syn ruce v sádrách, ale jeho široký úsměv značí, že je vše v pořádku.

„Dnes ráno jsme vstali s úsměvem,“ napsala k fotkám. Na klinice plastické chirurgie na Vinohradech bude hospitalizován do neděle nebo pondělí, upřesnila Stýblová, která působí ve skupině Verona a v minulosti se objevila i v pořadech Superstar nebo Česko Slovensko má talent. 

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy