Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Syn známého zpěváka není žádný rozmazlený fracek. Peníze na studia si vydělal parádním nápadem

Zdroj: Ivan Varga jr.
V šoubyznysu se poměrně často stává, že jablko nepadá daleko od stromu. V případě Martina Maxy se sice žádný z jeho potomků nevěnuje hudbě, ale syn Ivan podědil po slavném tatínkovi, který je i uznávaným malířem, výtvarné vlohy.

Záliba v kreslení, focení a filmových tricích přivedly letos Martinova potomka až ke studiu na vysoké škole s filmovým zaměřením. A spolupráce otce se synem na sebe nenechala dlouho čekat. Tento rodinný tandem vytvořil videoklip, který rozhodně stojí za pozornost.

„S tímhle nápadem přišel Ivoš. Mně se to nejdříve moc nezdálo, ale nechal jsem mu volnou ruku a výsledek mne velmi překvapil. Tak mu asi budu platit i další semestry…,“ směje se Martin a dodává: „Každopádně se ale tímhle nominoval na mého dvorního tvůrce videoklipů. A to tedy nevím, jestli úplně chtěl, ale je pozdě, naplánoval jsem nám natočení DVD, na němž budou jak nové písničky, tak i některé starší.“

Videoklipy ovšem nejsou jediným společným počinem, který mají otec se synem v plánu. „Junior také fotí a já nejsem zdaleka jediný, komu připadají jeho fotky úžasné. Byl bych rád, kdybychom uspořádali společnou výstavu mých obrazů a jeho fotografií. Tady to ale vázne na mně, protože maluju velká plátna a na to je potřeba čas…,“ prozradil Martin něco ze svých plánů do budoucna.

Na videoklip se můžete podívat ZDE.

Související články

Další články