Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Syn Vignerové a Kolečka roste jako z vody: Malý Jiříček dal rodiče zase dohromady

Aneta Vignerová a Petr Kolečko: Syn Jiříček roste jako z vody
Zdroj: Renata Bušková / eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
rodina

Aneta Vignerová s Petrem Kolečkem prošli partnerskou krizí, Petr se dokonce na čas odstěhoval za milenkou. Avšak teď se zdá, že nevěra ze strany uznávaného scenáristy byla odpuštěna a nyní jsou i s jejich synem Jiříčkem opět krásná rodina. Známá modelka si roli maminky velmi užívá, svého synka vzala i na hory, kde ho oblékla do zimní kombinézy a malý Jiříček byl roztomilost sama. Podívejte se, jak jim to na sněhu slušelo.

Zdálo se, že Aneta Vignerová a Petr Kolečko si po rozchodu nebudou moci přijít na jméno. Opak je ale pravdou, modelka svému scenáristovi odpustila románek s Denisou Nesvačilovou a oba tvoří opět pár.

"Nejsem jediná žena v České republice, která tohle zažila, a občas si říkám, že všechny tyhle ženy už si musí říkat: Proboha, Aneto, už o ničem nemluv, už nic neříkej. Ale samozřejmě ty věci jsou těžký, takže musíme trošku zabojovat, uvidíme, jakým směrem se to bude vyvíjet. Snažíme se oba dva a myslím si, že je to důležitý, protože spolu máme dítě," svěřila se Aneta Vignerová pro eXtra.cz s tím, že i Vánoce budou trávit spolu.

Jiříček držel Anetu nad vodou

Právě syn Jiříček byl pro Anetu v náročných životních chvílích tím človíčkem, který jí dodával tu největší sílu a radost ze života.

"Jsi ten nejlepší kluk pod sluncem a spolu zvládneme úplně vše. Budu se ze srdce a všech sil snažit, ať se tě vše špatné, co se teď děje, co nejméně dotýká a jsi stále tak šťastný, jako děláš každým dnem i mě," napsala před pár měsíci k fotografii na Instagramu.

Jiříček se Anetě Vignerové a Petru Kolečkovi narodil v únoru 2020. Brzy tedy oslaví své třetí narozeniny. Ještě předtím s ním Aneta vyrazila na hory, kde spolu strávili krásný čas jako maminka se synem.

Podívejte se, jak jim to na společných snímcích sluší.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy