Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Syn Vignerové a Kolečka roste jako z vody: Malý Jiříček dal rodiče zase dohromady

Aneta Vignerová a Petr Kolečko: Syn Jiříček roste jako z vody
Zdroj: Renata Bušková / eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
rodina

Aneta Vignerová s Petrem Kolečkem prošli partnerskou krizí, Petr se dokonce na čas odstěhoval za milenkou. Avšak teď se zdá, že nevěra ze strany uznávaného scenáristy byla odpuštěna a nyní jsou i s jejich synem Jiříčkem opět krásná rodina. Známá modelka si roli maminky velmi užívá, svého synka vzala i na hory, kde ho oblékla do zimní kombinézy a malý Jiříček byl roztomilost sama. Podívejte se, jak jim to na sněhu slušelo.

Zdálo se, že Aneta Vignerová a Petr Kolečko si po rozchodu nebudou moci přijít na jméno. Opak je ale pravdou, modelka svému scenáristovi odpustila románek s Denisou Nesvačilovou a oba tvoří opět pár.

"Nejsem jediná žena v České republice, která tohle zažila, a občas si říkám, že všechny tyhle ženy už si musí říkat: Proboha, Aneto, už o ničem nemluv, už nic neříkej. Ale samozřejmě ty věci jsou těžký, takže musíme trošku zabojovat, uvidíme, jakým směrem se to bude vyvíjet. Snažíme se oba dva a myslím si, že je to důležitý, protože spolu máme dítě," svěřila se Aneta Vignerová pro eXtra.cz s tím, že i Vánoce budou trávit spolu.

Jiříček držel Anetu nad vodou

Právě syn Jiříček byl pro Anetu v náročných životních chvílích tím človíčkem, který jí dodával tu největší sílu a radost ze života.

"Jsi ten nejlepší kluk pod sluncem a spolu zvládneme úplně vše. Budu se ze srdce a všech sil snažit, ať se tě vše špatné, co se teď děje, co nejméně dotýká a jsi stále tak šťastný, jako děláš každým dnem i mě," napsala před pár měsíci k fotografii na Instagramu.

Jiříček se Anetě Vignerové a Petru Kolečkovi narodil v únoru 2020. Brzy tedy oslaví své třetí narozeniny. Ještě předtím s ním Aneta vyrazila na hory, kde spolu strávili krásný čas jako maminka se synem.

Podívejte se, jak jim to na společných snímcích sluší.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy