Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Syn Věry Špinarové se zbavuje vily po mamince: Adam Pavlík vysvětlil, co ho k tomu vede

Syn Věry Špinarové se zbavuje vily po mamince: Adam Pavlík vysvětlil, co ho k tomu vede
Zdroj: Remax, extra.cz
+ Dalších 13 fotografií
MAJETEK
Po nečekané smrti Věry Špinarové (†65) před dvěma lety chtěl její syn Adam Pavlík (45) uctít matčinu památku i tím, že se s rodinou přestěhoval do zpěvaččina domu v malé obci Pohořílky, 31 kilometrů od Ostravy. Jenže osud tomu nakonec chtěl, že se majetku za odhadem sedm milionů korun musí vzdát.

„Bylo to pro mě těžké rozhodování, k tomu místu mám citovou vazbu. Matka si to koupila asi před dvanácti lety. Měla to tam moc ráda. Proto jsem s prodejem hodně váhal. Není to úplně šťastné řešení, ale jediné, které jsem mohl udělat. Nemohu se rozkrájet a starat se o dva domy,“ řekl eXtra.cz Adam Pavlík

Dilema

Ten sice původně chtěl v domě po mamince bydlet, jenže dcera i žena mají povinnosti v Ostravě. Rodina tak žila prakticky odděleně. Jeden z dospělých musel vždy zůstávat v Pohořílkách, protože zde žili psi Věry Špinarové Nero a Benny. Druhý ze zvířecích mazlíčků loni uhynul, Nero se poměrně brzy bude stěhovat.

„U Ostravy si stavíme dům, měl by být hotový v listopadu. Nero se pak přestěhuje,“ vysvětlil nám Adam, který musí vilu po matce udržovat, což zabere také hodně času.

Čtěte také: Syn Věry Špinarové rezignoval: Kontroverzní sochu matky už neřeší

Luxus

Dům 6+2 v blízkosti Fulneku prošel před osmi lety rekonstrukcí, zpěvačka tu pro syna a jeho rodinu v patře vybudovala samostatné bydlení. K domu patří velká zahrada, jejíž součástí je ovocný sad. Nechybí ani bazén a vířivka.

V přízemí je byt 2+1 o velikosti 69 metrů čtverečních, v němž nechybí kuchyně, obývák s jídelním koutem, ložnicí a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V patře je samostatná bytová jednotka 4+KK o výměře 125 metrů čtverečních.

Peníze

Realitní kancelář cenu neuvádí, podle informací deníku Aha!, který na prodej upozornil jako první, by ale měla být nad sedmi miliony korun.

Adam Pavlík na prodej nemusí spěchat. „Může to trvat měsíc i rok. Na prodeji nejsme závislí, dům postavíme i bez těchto peněz. Ale čím déle ho budeme mít, tím déle se o něj budeme muset starat,“ dodal syn zesnulé pěvecké ikony.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy