Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Syn Věry Špinarové na pokraji zhroucení: Už vážně nemůžu dál!

Syn Věry Špinarové na pokraji zhroucení: Už vážně nemůžu dál!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 12 fotografií
Smrt v rodině a následné poslední rozloučení jsou ty nejtěžší chvíle v životech pozůstalých. Obzvlášť pokud vám odejde člověk nejbližší. Syn zpěvačky Věry Špinarové zvládal tlak veřejnosti a médií velmi dobře. Teď, těsně před zpěvaččiným pohřbem, toho má ale plné zuby a kolabuje.

„Je toho hrozně moc. Čím víc se blíží pohřeb, tím víc to na mě dopadá. Je to o ničem. Možná to bude znít blbě, ale přeju si, ať už je to za námi, ať se s mamkou rozloučíme a je od všeho pokoj. Mám s tím vším spoustu starostí. Momentálně začínám už kolabovat. Už vážně nemůžu dál,“ vyjádřil se Pavlík pro Super.cz.

Přitom on sám média vyloženě nesnáší a veškeré dění prý toleroval kvůli uctění matčiny památky. S maminkou se rozloučil naposledy v sobotu, kdy ji navštívil v nemocnici. Mediální kolotoč vzal Pavlíkovi spoustu sil, a tak není divu, že se těší, až si po pohřbu bude moci ulevit a dát průchod svým emocím.

"Po pohřbu už nebudu s nikým komunikovat. A co bude dál? To netuším. Nejsem schopný si v hlavě nic utřídit. Momentálně v ní mám zmatek. Musím se soustředit na pohřeb, pak uvidíme, co mi hlava dovolí.“

Související články

Další články