Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Syn Věry Špinarové a Ivo Pavlíka: Během 5 měsíců přišel o oba rodiče!

Adam Pavlík se svými rodiči.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Smrt hudebního skladatele Oty Pavlíka (✝84) nezasáhla jenom jeho ženu Heidi Janků (54), ale také jeho syna Adama. Toho měl skladatel s fenomenální zpěvačkou Věrou Špinarovou a pro oba to byl jejich jediný potomek.

Věra Špinarová zkolabovala na koncertu. Několik dní bojovala o život a lékaři se snažili ze všech sil. Její tělo ale prohrálo a ona zemřela 26. března tohoto roku. Po jejím skonu se také prudce zhoršil zdravotní stav Oty Pavlíka. Ten nakonec nemohl dorazit ani na pohřeb a na veřejnosti se poté objevil výrazně pohublý a unavený.

V šoku byla i zpěvačka Heidi Janků. Ta sice byla novou Pavlíkovou manželkou, ale Věře Špinarové muže nepřebrala. Proto se obě zpěvačky měly rády. Ani ne 5 měsíců po odchodu Věry Špinarové do pěveckého nebe " zemřel i její manžel":https://www.extra.cz/…l-ivo-pavlik.

„S hlubokým zármutkem a nesmírnou bolestí v srdci vám musím oznámit, že mě navždy opustil nejlepší muž mého života Ivo Pavlík. Svůj boj o život bohužel prohrál. Jeho nemocné srdíčko přestalo bít včera 12.8.2017. Pokud jste ho znali a měli jste ho rádi, věnujte mu, prosím, tichou vzpomínku. Děkuji. Heidi," napsala zpěvačka na své sociální sítě.

Blesku pak prozradila, že jeho nemoc byla vážná. „Byl to kardiak. Měl nemocné srdíčko.“ Ota Pavlík prodělal infarkt a oslabené srdce to nezvládlo. Jeho syn Adam tak ztratil v ani ne půl roce oba rodiče.

Související články

Další články