Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Syn Veroniky Žilkové Vincent v marihuanovém rauši: Poznáte, které celebritě s dready podává veselou cigaretku?

Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Být tohle doopravdy, tak Veronika Žilková (51) svého syna, bratra Agáty (27) Vincenta asi zabije. A určitě ne za tu trávu, ale spíš za kumpána, kterým není nikdo jiný než Jiří Pomeje (48).

Ano, slyšíte dobře. Pomeje, sám skalní nehulič, si v právě natáčeném Kameňáku 4 střihl roli pěstitele a dealera konopí. A je třeba říct, že i s těmi vlasy a v pěstírně marihuany pořád působí důvěryhodněji než ve skutečnosti.

Dready, co má na hlavě, nejsou nějaká obyčejná paruka. „Tu původní přivezl producent Pavel Pásek odněkud z dovolené,“ říká stylista Sasha Ishar, který na filmu pracuje: „prý, že to bude na Jirkovi pecka. Nekvalitní doplněk pro turisty jsem mu ale rozmluvil a pro film jsme nechali vlásenkáře vyrobit profi paruku a udělali jsme dobře.“

Vincent si ve filmu zahrál středně velkou roli a matka mu snad spolupráci s šílenou dvojicí Pomeje − Pásek na Kameňáku nijak nevyčítá. Sama aktuálně natáčí další perlu − Babovřesky 2, které, při vší úctě, půjdou bez nějaké té veselé cigaretky hodně těžko přežít.

Související články

Další články