Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Syn tragicky zesnulého skladatele Svobody (†68) Petr: Obří bolest!

Petr s manželkou Lucií.
Zdroj: archiv
Petr Svoboda putoval do lékařského prostředí. Důvodem sice byla banální bolest zubu, jenže takového rozsahu, že nezabíraly léky. Syn legendárního skladatele Karla Svobody (†68) popsal eXtra.cz, že zážitek se zaníceným zubním nervem je lepší skutečně neprožít.

„Zná to asi každý. Obří bolest, která vystřeluje do mozku a jediné, co pomůže, je zubař. Žádná legrace to v momentě, kdy nezabírají klasické tlumivé léky, není,“ popsal eXtra.cz Svoboda, kterému lékař ulevil od bolesti.

Zajímavostí ze života syna legendárního skladatele ale není jen průšvih se zubem. Je to i skutečnost, že se s manželkou, herečkou a scénáristkou Lucií Klein Svobodovou pustili do skvělého projektu. A to do filmového snímku, na nějž se kvůli odepření veřejných finančních prostředků uchází o podporu na crowdfundingovém portálu Startovač.

„Na fondech a zahraničních institucích narážíme na neviditelnou hradbu politické korektnosti. Pohled lidí, které znám a se kterými se setkávám je ale daleko pragmatičtější, lidé, zdá se, vnímají islám ve střední Evropě daleko intenzivněji než úředníci hlídající tu ‚správnou‘ pravdu. Po medializaci tématu našeho filmu se nám sami lidé začali ozývat kam mohou přispět, crowdfunding nám odhalí, jakým způsobem je v Čechách a na Slovensku společnost k tomuto tématu nastavená a zda lidé chtějí hovořit o islámu ve střední Evropě otevřeně,“ přiblížil Svoboda.

Související články

Další články