Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Syn Tomia Okamury po dlouhé době ve společnosti. Ruy se ukázal po boku Lucie Bílé

Syn Tomia Okamury, Ruy, se objevil na oslavě narozenin Lucie Bílé.
Zdroj: Herminapress/eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 6 fotografií
host

Lucie Bílá v neděli oslavila 58. narozeniny ve svém divadle, kam dorazila řada známých jmen. Celkem překvapující byla přítomnost Ruye Okamury (29), syna Tomia Okamury. Jeho účast na narozeninové oslavě ovšem nebyla náhodná. Ruy se totiž podílel na tvorbě zpěvaččina nového videoklipu Stroj času a nebylo to poprvé, co spolu tato dvojice spolupracuje.

V Divadle Lucie Bílé bylo v neděli 7. dubna rušno. Principálka Lucie Bílá slavila 58. narozeniny. Kromě krásné narozeninové oslavy si zpěvačka pro všechny hosty připravila překvapení v podobě křtu videoklipu nové písně Stroj času, na němž se podílel nejen její syn Filip Kratochvíl, ale také Ruy Okamura.

Devětadvacetiletý syn předsedy politické strany SPD Tomia Okamury dorazil na oslavu se svou partnerkou Kristínou. Lucii přinesl nejen krásnou kytici, ale také dárek. Pózování pro fotografii se ovšem vyhýbal, není tajemstvím, že svět šoubyznysu příliš nevyhledává. Raději se soustředí na svou práci, ve které se mu náramně daří.


Talentovaný režisér

Syn předsedy politické strany SPD nešel ve šlépějích svého otce, a naopak ve své kariéře upřednostnil umělecký směr. Už od útlého věku se věnoval tanci a herectví, které ho nakonec dovedlo ke studiu divadelní režie. Kromě režie divadelního představení má na svém kontě režii několika krátkých filmů, reklam a videoklipů.

Mezi jeho klienty patří právě i mnohonásobná Zlatá slavice. Lucii v minulosti režíroval videoklip ke skladbě Hořká jako rtuť a nyní se spolu s Filipem Kratochvílem podílel na režii klipu k nové písni Stroj času. "Ať se vám klip líbí," řekl skromně na pódiu Ruy. Mimochodem, s Filipem se Ruy zná řadu let, jsou totiž bývalými spolužáky.

Budíček ve tři ráno

Zajímavostí také je, že kvůli natáčení dokonce Lucie vstávala ve tři ráno, aby mohla s Filipem a Ruyem natočit noční záběry z taxíku. Lucie ale ve videoklipu ztvárňuje vedlejší roli, hlavní role taxikářky se zhostila Kateřina Winterová.

"Ten klip je hlavně o tom, že si člověk něco přeje, ale má pocit, že mu to Bůh neposílá, ale on mu to posílá, jenom jinak. Ona by chtěla být šťastná, ale nemá ani s kým oslavit Silvestra. Ale vlastně jede v tom taxíku jako taxikářka a prožívá příběhy se všemi lidmi, které veze. Ona je při prvním rande dvou lidí, večírku kamarádek, které slaví maturitu, narození miminka a pak veze Lucii Bílou," objasnila redakci eXtra.cz Lucie Bílá.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy